Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit tulsulyosan lehet...

Kicsit tulsulyosan lehet babát vállalni?

Figyelt kérdés

Házidokinál voltam nem volt ellene és sok sikert kivánt.

Azt mondta sokkal ducibb nők is szülnek mint én ez megnyugtatott de mégis.


2009. jún. 2. 07:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszike!!!:-))
2009. jún. 2. 09:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 175 cm és 81 kiló vagyok. A dokim nem mondott semmit, csak azt, hogy a próbálkozás időszakában támogatja, ha szeretnék egy kicsit fogyni. Én 85 kiló voltam, és amikor fogytam 4 kilót, akkor jött össze a baba. Persze azóta eszem rendesen, de eddig még nem híztam.

Amit most csinálsz, az nagyon jó, mert szép, egészséges kismama leszel!!:-))

2009. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen igyekszem nagyon,ami tőlem telik...szeretném ha szép egészséges kisbabám lenne és mindenkinek ugyanezt kivánom...aranyosak vagytok...:-)
2009. jún. 2. 09:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Rajtam van 20kg fölösleg és az első babám azonnal összejött a második is mihelyt a pajzsmirigyhormonomat beállitották.Én támogatom,hogy a suly és teherbeesés közt nincs összefüggés.
2009. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!Én elég duci voltam(25kg felesleg).10kg-ot híztam terhesség alatt.Mikor megszültem 13kg-al lettem könnyebb és szoptatás alatt lement még 8kg.Csak nyugodtan!

Sok sikert!

2009. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a biztatást...:-))

Bele is vágtunk!:-))

2009. jún. 8. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!