Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit tulsulyosan lehet...

Kicsit tulsulyosan lehet babát vállalni?

Figyelt kérdés

Házidokinál voltam nem volt ellene és sok sikert kivánt.

Azt mondta sokkal ducibb nők is szülnek mint én ez megnyugtatott de mégis.


2009. jún. 2. 07:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Senki??:-((((((((((((((((((
2009. jún. 2. 07:37
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is sokat rágódtam ezen. Főleg a neten keringő rémhírek miatt, hogy csúnyán bánnak a túlsúlyos kismamákkal. De én úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom a dologgal. Nyilván jobb lenne leadni a felesleget, de nem akarom tovább húzni az időt, majdnem 30 éves vagyok. Utána is le lehet fogyni! :) Úgyhogy szerintem nyugodtan vágj bele, ha babára vágysz, csak óvatosan és ésszerűen egyél a várandósság alatt.

2009. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szia köszi hogy válaszoltál.Egészségesen eszem nem fogyózom de fogytam 10 kg ot igaz nem gyorsan ebben az évben.Nem eszem cukrot zsiros husit meg fehér kenyeret.Csak ritkán tésztát mert nagyon szsretem.de rengeteg zöldséget-salit meg gyümit ilyesmit eszek.Remélem nem lesz gond.
2009. jún. 2. 07:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rajtam 20kg súlyfelesleg van.Szerintem nagyon jó dolgokat teszel (és eszel) a leírtak alapján.Remélem mihamarabb sikerül a baba.Eddig 6,5kg híztam és 30hetes terhes vagyok.Nagy pocim van és szinte csak oda híztam,de nem bánom,majd lemegy a szülés után :-)

Minden jót kívánok!!!!

2009. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást remélem összejön a babó azt mndták drasztikusan babavállalás előtt nem szabad fogyozni mert többet ártok a szervezetemnek mint használok.És nem leszek nehezebben terhes?Neked boldog babavárást kivánok,könnyű szülést és utánna boldog babázást!
2009. jún. 2. 08:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Mikor a kisfiammal terheslettem már akkor is volt rajtam fölösleges kiló.17kg-t hiztam a terhesség alatt ami szüléskor lement szoptatás alatt visszajött igy most 13hónapos a kisfiam én 17hetes terhes és még több fölösleg van rajtam.Bizom benne második babám után lemennek a plusz kilók.
2009. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szia tök jó csajok mostmár jobb kedvem van rajtam is kb annyi van:-( 183cm és 95 kg vagyok...:-( de remélem simán összejön a baba.Köszi a sok választ csajok aranyosak vagytok hogy biztattok és mindenkinek boldog babázást!:-)És babavárást.
2009. jún. 2. 08:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 165 cm-es magasságomhoz 80 kg voltam,mikor teherbe estem,teljesen természetesen.Most eltelt 13 hét és fogytam 4 kg-ot.Szerintem nincs semmi akadálya a terhességednek.
2009. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jsjj azt akartam még irni hogy akin van felesleg az kevesebbet hizik terhesség alatt...a barátnőm 63 kg al kezdte és 95 volt mikor szülni ment remélem én nem leszek 120 kg minimum mire szülni megyek...bár már csak ott tartanék.Akkor nem igaz ezek szerint aki tulsujos nehezebben esik teherbe?
2009. jún. 2. 08:59
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsi súlyos....:-))))))))))))))))))
2009. jún. 2. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!