Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl mehetett fel ujbol...

Mitöl mehetett fel ujbol ennyire a höm?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 1. 15:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Általában 33,elvileg a 33.napra múlthét keddre nemvártam.
2009. jún. 1. 17:01
 12/29 A kérdező kommentje:
Az elözö azert olyan kései mert megvoltam fázva,akkor számítottam is rá,hogy késni fog!
2009. jún. 1. 17:31
 13/29 anonim ***** válasza:
Szerintem baba. Nagyon elkezdet emelkedni és amikor alacsony akkor van pé. és pont akkor voltatok együtt. Most pedig szépen emelkedik. Egyébként csak megérzés. Én is mértem egy párszor mindig 36.8 37.5 között mozgott. Most 10 hetes kismama vagyok. Sok sikert szurkolok. 1 válaszoló
2009. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális hogy ennyire hosszú a ciklus, és ha baba lenne nem esett volna le 3 napra ennyire a hő. Ha volt is peteérés, a tüsző nem valószínű hogy megrepedt. Minden esetre a doki majd megmondja. Én kívánom hogy baba legyen, de szerintem ne éld bele magad. Bár csodák történhetnek.

Minden jót kívánok és holnap írj hogy mit volt az orvosnál! Remélem jó híreket hallunk majd!

2009. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
neg.lett [link]
2009. jún. 2. 08:01
 16/29 A kérdező kommentje:
Majd leirom ide mi volt a dokinal.
2009. jún. 2. 08:04
 17/29 A kérdező kommentje:
Aztmonda a doki,hogy latott egy 2centis cisztat lehet az késleleteti a mensim,de nemzarta ki a terhességet sem.Egy hét mulva csinaljak megint tesztet,ha addig nem jön meg.Szoval most a várakozás!Ha megjön akkor utana jöhet a további kezelés.
2009. jún. 2. 18:21
 18/29 A kérdező kommentje:
Ja es azt mondta,hogy 1,5-2mm a nyálkahártyám ami utalhat terhességre,de ezenkivül nemlatott mast.Mutattam neki a görbémet,de ö nemigen foglalkozik ezzel,mert az UH-n többet megtud állapítani.Külömben nagyon jo orvos!Én amugy Szlovákiai vagyok,nem tudom más itteni dokik mennyire foglalkoznak görbékkel is.
2009. jún. 2. 18:27
 19/29 anonim ***** válasza:

Szia. Na én is a cisztát írtam neked. Sajnálom! De nem akarom lehurrogni a dokid, de egy 2mm-es nyálkahártya édeskevés a terhességhez. Nem írtad el? Minimum 10mm-esnek kéne lennie hogy be tudjon ágyazódni, és utána csak tovább vastagszik, így már 14-18mm-nek kéne lennie.

Sajnálom, hogy ciszta van.

Minden jót kívánok!

2009. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nemírtam el!
2009. jún. 2. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!