Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől mehetett fel a görbém?...

Mitől mehetett fel a görbém? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem eléggé ugyanolyan volt eddig a hőm. Tegnap óta több fehér folyásom is van krémes, de az ovu teszt negatív.


2010. febr. 23. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 21 volt ovud,ezért.
2010. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor a 19ei tesztem miért lett negatív? Ha pozitív akkor 24-48 órán belül peteérésem van. Illetve 21én volt pésem akkor az előtte lévő együttlét betalálhatott? Ha mégis volt már peteérésem érdemes még próbálkozni hát ha mégsem akkor volt?
2010. febr. 23. 19:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg minden teszt, számítás 24e utánra hozza a pésem.
2010. febr. 23. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a 22. napon teszteltél, előtte három napig nem. Akérmelyik napodon lehetett volna pozitív a teszted, persze ezt már soha nem tudjuk meg.


A lényeg: el kellett volna olvasni a használati utasítást. Tesztelni nem összevissza kell, hanem folyamatosan, minden nap. Aztán: az ovuláció NEM a pozitív teszt napján van, hanem utána, amikor már negatív a teszt.


Ovu után pedig elindul felfelé a hőgörbe. Ez meg is történt neked szépen. Ettől még lehet próbálkozni, de szerintem az már nem a babáért fog menni, hanem értetek, az élvezetért. :-)

2010. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne csak az ovu teszt miatt élj nemi életet.Sokkal több lesz az esély a babára ha nem csak 2 -szer vagytok 1hónapban együtt,föleg ha élvezitek is.Folyást más is okzhatja,mensi elötti,gyulladás stb.ha a höd fentmarad 14-18 napig akkor kb baba van a dolog mögött.Hajrá!!
2010. febr. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!