Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl mehetett fel ujbol...

Mitöl mehetett fel ujbol ennyire a höm?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 1. 15:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
sENKINEK NINCS TOVÁBBI VÉLEMÉNYE?
2009. jún. 1. 15:43
 2/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól láttam a görbédet akkor nagyon baba gyanús a dolog.
2009. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

tÉNYLEG ÍGY GONDOLOD,VAGY MAR ISMIERED EZT A GÖRBET ES AZERT IROD HOGY MEGNYUGTASS?

nEHARAGUDJ,HOGY ILYET IRTAM,CSAK MAR TŐBBSZŐR FELTETTEM AZ UTOBBI NAPOKBAN A GÖRBÉMET ES HÁT KAPTAM PÁR VÁLASZT..

2009. jún. 1. 15:50
 4/29 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet? Nem hiszem hogy baba, elég alacsonyan volt a hőd és nem volt peteérés ha jól látom. Szerintem holnap menj el dokihoz, csinál uh-t és megtudod mi van.
2009. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp megyek,reggel pedig készölök tesztelni!
2009. jún. 1. 16:09
 6/29 anonim ***** válasza:

2. vagyok, írj majd ide mi lett a dokinál és milyen lett a teszt.

Sok sikert!

2009. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Esetleg van még valakinek valamilyen vélemémye?Érdekelne!
2009. jún. 1. 16:45
 8/29 anonim ***** válasza:
Nekem az a 35. nap elég gyanús, én beágyazódásra gyanakodnék. Nálam legalábbis igy volt szintén, hogy leesett a hőm, majd vissza felment. Hány napoak amúgy a ciklusaid? Nemsokára már meg (NEM)kellene jönnie, ugye? Remélem igazam lesz, és beágyazódás miatt lesz. Drukkolok, és irj, ha tesztelsz!
2009. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
megint én. Bocsi, most látom, hogy kb. 38 naposak. Szerintem is tesztelj! És irj!
2009. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

szia az is lehet hogy késön volt pé-d amikorra behuzta agép, a leeséskor volt beágyazodás, és azért nem mutatna a teszt még semmit, de mivel elindult felfelé a höd lehet megtapadt a baba és ezért. azért menj el dokihoz, uh-n már lát talán valamit, vagy vesznek vért abbol a legalacsonyabb hormon szint hcg is kimutathato.

32

2009. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!