Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a hátrahajló méh?...

Milyen a hátrahajló méh? Honnan lehet tudni, hogy nekem az van-e?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem doktorbácsihoz elmész, és megmondja....magadnak nem hiszem hogy megtudnád állapitani...
2012. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ultrahangon látszik, lényegében semmit nem jelent, néhány kivételtől eltekintve.
2012. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, 30 évesen mondták meg nekem is amikor uh-ra jártam terhesen. Azt mondják erős menstruációs fájdalmakkal jár és nehezen esel teherbe. Ez sem igaz nekem nem fáj és teherbe estem elsőre a fiammal, bár most megint baba project van és nem jön össze de nem e miatt szerintem.
2012. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a második gyerekem után tudtam meg, hogy hátrahajló a méhem. A mensis görcseim mindig erősek voltak, de 3 terhességből 2-nél védekeztünk, úgyhogy a nehezen esel teherbe nálam nem jött be :)
2012. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Doki mondta nekem is, mikor babaprojekt előtt voltam nála. Azt mondta semmit nem jelent, csak hogy esetleg nehezebben fogok teherbe esni.

Menzi soha nem fájt, nem görcsöltem, mindkétszer elsőre terhes lettem (másodjára ikrekkel), mindkétszer simán szültem, elsőt négy, másodikakat 2 óra vajúdás után.

Nem tudom hogy azért van e, de mikor én menstruálok, akkor pl éjjel alig van a betéten, mikor felkelek, akkor zutty-an ki egy nagy csomó. Akár hason, akár háton fekszem, ez akkor is így van. Nem tudom ettől van e, sosem kérdeztem, de el tudom képzelni hogy emiatt felgyűlik odabenn, és csak ha függőbe vagyok akkor tud kijönni. ????

2012. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 14 éves voltam,mikor gyermeknőgyógyászhoz kellett mennem.Akkor beszélt a doki anyuval,de nekem semmit nem mondott! Aztán 21 évesen terhes lettem a lányommal és akkor mesélte anya,hogy annak idején az orvos kérdezte tőle,hogy van-e rajtam kívül másik gyereke,mert tőlem ne várjon unokát a hátrahajló,fejletlen méhem miatt!!Azóta született egy fiam is és most is elsőre sikerült teherbe esnem:)8+4hkm
2012. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó,gratulálok! Tehát nagyjából ugyanazok az esélyek! Köszönöm! :)
2012. febr. 2. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!