Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy petevezeték elzáródásom van? Van annak valamilyen tünete?

Figyelt kérdés
Nem jön a baba, a férjem lelete és az én vérképem, hormonjaim rendben vannak. Csak erre tudok gondolni, hogy nem jutnak a célhoz a kiskatonák! Mert nem tapadási problémám van, és már régóta szeretnénk kisbabát!!
2012. jan. 25. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem lehet érezni, de a nőgyógyásznak ha szólsz el tudja intézni, hogy csináljanak vagy csináljon egy petevezeték át fújást!Unoka tesómnak csináltak rá egy hónapra össze jött a baba!Nekem is volt átfújásom 2009-be de nekem nem volt se el záródás, se haszna!:-(sok sikert!mióta probálkoztok?katon számláláson már voltatok?
2012. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A férjem katonái rendben vannak, volt andrológián. Igen, lehet, hogy ez a megoldás és az fájt? Hol végezték? A nőgyógyászom múltkor ezt mondta, csak nem adott beutalót, valamért ódzkodik tőle. A hsgtől félek.
2012. jan. 25. 10:09
 3/13 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve próbálkozunk. :( Igaz, hátrahajló a méhem és mondta is a doki hogy nagyon nehezen leszek terhes.
2012. jan. 25. 10:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem Körmenden csinálták!Nagyon paráztam tőle mrt sokan mondták , hogy le kaparom a alat ha el vagyok záródva!Nem voltam el záródva igaz 1,5 napig görcsöltem, de ki lehet bírni!Mgán dokihoz járok nem sztk alapon nem Körmendi vagyok, de nekem oda kellett mennem és ott meg is csinálta a doki!Azt neked kell el döntened hogy be vállalod e a HSG-t!Legalábbis én így 6 év után már nem nagyon adok más véleményére csak a páromára!De így hogy ezen is már túl vagyok egyel kevesebb a probléma lehetősége!Ki tartás!!
2012. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Kívánok mielőbbi babásodást magunknak! Lehet, hogy nemsokára akkor ezt az átfúvást megpróbálom. Majd megírom, mi az eredmény. :)
2012. jan. 25. 10:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz!Sok sikert!Ja és ne adjátok fel mi sem tesszük még 6 év után sem!:-)
2012. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen hormnokat néztek, néztek TSH-t, cukor és inzulin vizsgálatot is? LH FSH 3. napon?
2012. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, mindent néztek és minden rendben volt. Ezeket is, amiket írtál.
2012. jan. 25. 10:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem az értéküket, ha nem gond?
2012. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs meg az a lelet, mert kb fél éve csináltattam meg. :( Közben költöztem.
2012. jan. 25. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!