Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy petevezeték elzáródásom van? Van annak valamilyen tünete?

Figyelt kérdés
Nem jön a baba, a férjem lelete és az én vérképem, hormonjaim rendben vannak. Csak erre tudok gondolni, hogy nem jutnak a célhoz a kiskatonák! Mert nem tapadási problémám van, és már régóta szeretnénk kisbabát!!
2012. jan. 25. 09:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor frisset fognak csináltatni szerintem.
2012. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló a méhem, az első gyerekkel elsőre teherbe estem, a másodikra 20 hónapja várunk. 3 hónapja csináltak laparoszkópiás műtéttel altatásban petevezeték átfújást. Ettől egyáltalán nem kell félni, mert nem fáj, utána kicsit kellemetlen, mert gázzal felfújnak és az amíg el nem távozik, addig feszíti a hasad, de egyáltalán nem fáj. Nekem a bal petevezetékem el van záródva, nem tudni, hogy első terhességem előtt is el volt-e záródva. Nekem néha fájdogál a bal alhasam, amikor pl. leülök "odaszúr valami", de a doki nem erősítette meg, hogy ez azért van-e, mert ott van az elzáródott petevezeték.
2012. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez nálam is probléma, az egyik oldalon van egy állandó tompa szúró érzésem, és még egy nődoki sem tudta megmondani, hogy mi a baj. Lehet, hogy ott az elzáródás. Úgyhogy minden második hónapban van esélyem, mivel egyik hónapban az egyik, a másikban a másik oldalon érik a tüsző. Szóval, igazából olyan, mintha csak féléve próbálkoznánk...
2012. jan. 25. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!