Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig lehet meg a...

Mennyi ideig lehet meg a vérzés ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
már egy hete meg kellet volna jönnie és vasárnap enyhe pecsételő vérzés jött.és azóta sem lett több se kevesebb.vannak előjelei amiből azt gondolom hogy terhes lehetek.és ha az is vagyok ez a vérzés illetve pecsételődés meddig tarthat???
2012. jan. 30. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy tesztet simán csinálhatnál!!!
2012. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
majd akarok csak még várok hogy nem e jön meg rendesen még ezt a hetet meg akarom várni.
2012. jan. 30. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már 1 hete késik, rég tesztelhettél volna. Pecsétlés előfordul, nekem vagy 1 hétig eltartott.
2012. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de már régóta próbálkozunk és már töbször is késett és már sokat csalodtam ezért várok még de hét vége fele akarok mindenképp csinálni egyet.köszönöm a választ.
2012. jan. 30. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett a vége :)
2012. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké
2012. jan. 31. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

mi lett a vége???

2012. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!