Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidős vérzés lehet vagy...

Középidős vérzés lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A problémám az hogy a rendes menszim után 2 héttel megjött megint és nekem ilyen még soha sem volt. Nem tudom mi okozhatja eléggé megijedtem. A dokimmal beszéltem telefonon ő azt mondta hogy középidős vérzés valószínűleg és holnap menjek hozzá és megvizsgál. Nem szedek gyógyszert tavaly április óta és szépen beállt a ciklusom. Már arra is gondoltam lehet terhes vagyok,de akkor biztos nem véreznék rendesen és nem görcsölgetne a hasam. Volt már valaki hasonló helyzetben? Elég tanácstalan vagyok...
2012. jan. 29. 16:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos azóta kiderült mi volt a baj... Egy majdnem 5 cm-es ciszta okozta a vérzést.Hétfőn voltam dokinál,sikerült kifakasztania,de azt a fájdalmat nem kívánom senkinek.Most vérzéscsillapítót és hormongyógyszert kell szednem és még mindig fáj a hasam.Nagyon szeretnék hamarosan egy kisbabát a kisfiam mellé,de hogy ez ezek után mikor sikerül nem tudom. Erre végképp nem gondoltam hogy ilyen problémám van...:(
2012. febr. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!