Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű tea megzavarhatja a...

Palástfű tea megzavarhatja a hormonokat?

Figyelt kérdés
A mùlt hònapban félidőtől ittam, este napi egy bögrével. A 26 napos beàlt ciklusom 28 lett,majd megjött a menszeszem,azzal semmi gond nem volt.De azòta pecsételgetek, az ovum napjàn is barnás véres valami jött 2 napig,majd elmùlt,utànna megint hol van ,hol nincs. Rendszeresen vezetem több hónapja a hőmet is,eddig rendben volt, szépen látszódtak az ovu utáni hőemelkedések, most össze vissza cikk- cakkom van...fel sem ment a hőm.Tehette ezt a palástfű velem??
2012. jan. 29. 14:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Cisztám nincs, nemrég nézték, köszönöm a válaszod!!!
2012. jan. 29. 15:59
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a palásfű teát már elég régóta használom, ha szükség van rá. Leginkább, mikor kimarad valami miatt a mensim... És eddig mindig segített.


Most babát szeretnénk, egy ideje már próbálkozunk, de még nem jött össze.


Az elején próbálkoztam palástfű teával, és nem történt semmi. Se jó, se rossz. Így nem is ittam tovább (én cickafarkkal kombináltam.)


Áttértem a barátcserjére, és nagyon gyönyörű ciklust, és görbét varázsolt! Úgyhogy én azt abszolút javaslom.


Szerintem napi egy bögre palástfű nem tudja ennyire összezavarni a ciklust.

2012. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!