Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hormonokat nézessek...

Milyen hormonokat nézessek meg, ha babát akarok?

Figyelt kérdés
10 hónapja próbálkozunk és arra gondoltam, talán nem ártana megnézetnem ezt-azt, de a dokim ezeket mindig elodázza, meg legyint rá, hogy semmi bajunk. (Már van egy kisfiam, aki egyből összejött). Szerintetek miket érdemes megnézni?
2011. jan. 7. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, en is igy vagyok mint te, van egy kislanyom 20hos, egybol osszejott, aztan volt a nyaron egy missed ab-om, majd oktoberben egy pozi tesztem, de sajna csak megjott!Sajat magamtol mentem es megnezetem a prolaktin szintemmet es a pajzsmirigyemet mindketto tokeletes, most pedig elfogok menni egy endokrinologushoz, de csak feb.5re kaptam idopontot!Majd megirom, hogy mit mondott!
2011. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeket érdemes megnézetned:

[link]

Valamint inzulinrezisztenciát is. Sok sikert!

2011. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hű, akkor elég hasonló a helyzetünk: az én fiam 18 hónapos, és április óta próbálkozunk (bár azt nem tudom, mikortól volt rendesen peteérésem, mert márciusig szoptattam, és rá két hétre jött meg először szülés óta. Ovu tesztet kb. 4 hónapja csinálok, aszerint mindig van PÉ-m,és érzem is.)

Októberben én is így jártam, ahogy te, volt két pozitív tesztem, aztán pár nap késéssel mégis megjött:(.


Én amúgy gyerekkorom óta cukorbeteg vagyok, de figyelek a cukromra, és elvileg azzal mindin rendben. Emiatt szoktak nézni pajzsmirigy-hormonokat is, de azok mindig rendben vannak. Esetleg a prolaktin volt, amire gyanakodtam, mert még mindig volt egy kevés tejem is, de az időközben szinte teljesen elmúlt (homeopátiás bogyóval), így talán az már nem zavar be...


Amúgy mikor érdemes ezeket levetetni? A ciklus melyik részében? Mert úgy tudom,nem mindegy.


Ja,és én voltam UH-n is még nyáron, de akkor mindent teljesen rendben találtak, és azóta nem hiszem, hogy változott volna vmi. (PCO-ra vagy ilyesmire gondolok).


Sztem nálam a beágyazódással lehet a gond... Nem a peteéréssel. Csak lövésem sincs mi...:S. Persze nem is biztos, hogy gond van, csak ha tudnám, hogy minden oké, akkor nyugodtabban venném tudomásul, hogy még nem jött el az ideje és ennyi;)

2011. jan. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!