Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekezünk. Ennyire...

Nem védekezünk. Ennyire megzavarja a hormonokat? (Lásd alább. )

Figyelt kérdés

Lassan három hónapja nem védekezünk, de sajna a baba még várat magára. A testem viszont iszonyú változásokon megy keresztül: derék kb. 4-5 centivel nőtt, a súlyom nem,( szabályosan kerek pocim lett), szurkál a köldököm környéke, nött a mellem, feszes, mintha feltöltettem volna:) Terhes mégsem vagyok, negatív teszt, menszesz van.:( Volt már vki hasonló helyzetben? Ennyire összezavarná a "nemvédekezés" a hormonokat?


Köszi...


2010. dec. 19. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez elég fura.

Mit jelent pontosan, hogy "nemvédekezés"?

Abbahagytad a gyógyszert? Mert akkor természetesen érthető, hogy hormonálisan változtál, főleg, ha előtte sokáig szedted.

Viszont, ha csak nem használtok gumit, akkor érdekes a dolog....

2010. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nálam detto ugyanez van.szintén 3 hónapja. kikerekedett a pocim.pedig eddig nem oda hiztam stb.még annyi hogy a mellem is szokott fájni, meg szurkál a hasam. szintén babaprojekt van. ÉN már arra is gondoltam hogy pszichés lehet? Én elötte nem sürün éltem nemi életet és akkor is megszak. modszer volt. tehát én tabit nem szedtem. egyre gondoltam még hogy a spermátol lehet. mert sok sperma ment belém az elmult honapokban.neked is?
2010. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, ez a 3. hónapunk a próbálkozással. A férjem meg is jegyezte múltkor, hogy milyen nagyok a cicijeim :) Lehet, hogy pszichés, az is lehet, hogy az agyunk kezd átállni már a babás állapotra. Mindenesetre ez jó, hogy más is érez így! Kívánom mindnyájunknak, hogy hamarosan valódi tüneteket érezzünk!!! :)
2010. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huh, jó tudni, hogy más is érez így. Előtte sem szedtem fogamzásgátlót, csak u.m. "vigyáztunk". Mostmár eljött a baba projekt ideje, és meglepő változásokat veszek észre a testemen. Igen, a kérdés főként arra vonatkozott, hogy lehet, azért produkálja a női szervezet ezeket a tüneteket, mert az ondósejtek bejutása a méhbe megzavarják a hormonokat?


Persze, az is igaz lehet, hogy már pszihés. De eskü, hogy nem görcsölök. Nem hőmérözök, nem számolom a napokat, nem kalkulálom a pé -t, és Elevitet is csak a 7végétől kezdem el. Persze a remény mindig ott motoszkál...:)

2010. dec. 21. 11:14
 5/5 A kérdező kommentje:
És persze, én is szívből kívánom Mindenkinek, hogy mihamarabb Áldott állapotba kerüljön!:) Szurkolok Nektek, HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁ...:)
2010. dec. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!