Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű tea megzavarhatja a...

Palástfű tea megzavarhatja a hormonokat?

Figyelt kérdés
A mùlt hònapban félidőtől ittam, este napi egy bögrével. A 26 napos beàlt ciklusom 28 lett,majd megjött a menszeszem,azzal semmi gond nem volt.De azòta pecsételgetek, az ovum napjàn is barnás véres valami jött 2 napig,majd elmùlt,utànna megint hol van ,hol nincs. Rendszeresen vezetem több hónapja a hőmet is,eddig rendben volt, szépen látszódtak az ovu utáni hőemelkedések, most össze vissza cikk- cakkom van...fel sem ment a hőm.Tehette ezt a palástfű velem??
2012. jan. 29. 14:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a mostani görbém, katasztrófa...

Ez a múlthavi [link]

2012. jan. 29. 14:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor iszod a palástfüvet? Én így ittam, és nem volt vele gond: peteéréstől a mensi első napjáig palástfű, utána mensi napjától peteérésig málnalevél.
2012. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy ittam ahogy te,az ovulációm után a menszi első napjáig.De málnalevelet nem ,talán 2-3 szor ittam most a ciklus előtt cickafark teát...
2012. jan. 29. 14:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Amit írtam, hogy ittam a teákat, a második babám "gyártásánál" volt.

Most a harmadikat tervezzük, eddig nem ittam a teákat, de épp tegnap került a kezembe a palástfű és újrakezdtem (peteérés után vagyok kb 1 héttel). Remélem nekem nem zavarja össze a görbémet, a múltkori elég jól néz ki. Eddig a mostani görbém se rossz, tényleg remélem, hogy nem zavar be a tea. De valahogy nem tudom elképzelni, hogy bezavarjon, hiszen mégis csak népi gyógymód, és a palástfüvet annyira dicsérik mindig mindenhol és régóta.

1.voltam megint.

2012. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
látom voltál nőgyógyásznál, nem mondott semmit arra hogy ilyen volt most a menzeszed? Nem lehet hogy terhes voltál és azért pecsételtél már a mensi előtt???
2012. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a teák miatt úgy felborult az egész hormonháztartásom, hogy alig jött helyre. Összevissza pecsételgettem, katasztrófa volt. Utána rátértem a sokak által említett barátcserje kapszulára, nahát arról inkább nem nyilatkoznék! Utána fogtam magam, és elmentem endokrinológushoz, ahol kiderült PCOm van. A tea nem mindenkinek segít, ismertem olyat akinek nagyon segített, és olyat, köztünk én is, akinek elcseszte az egész ciklusát.Szerintem te is menj inkább orvoshoz, persze a te döntésed! Jah még ami nekem kicsit használt az az Ovestin tabletta volt.
2012. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt pár bejegyzés, akik azt mondták inkább abba hagyták, nem itták tovább, itt olvasgattam..de lehet hogy vannak olyan emberek, akiknek nem jön be..Igen, voltam orvosnál,de hogy pecsételgetek a menszi előtt,arra igazából nem mondott semmit, én kértem egy hormon vizsgálatot erre, amire szerdán megyek, lehet a progeszteron szintem alacsony..ezt is itt derítettem ki,amúgy eszembe se jutott volna ilyesmi, hogy ezzel elmenjek orvoshoz..
2012. jan. 29. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, és ilyen volt a görbém

[link]

Ilyen lett Ovestin és Merckformin után

[link]

Sajna ez a baba 8 hetesen elment, de majdnem egy évre rá Merckformin és Clostival ilyen lett


[link]


Ő már 19 hetes múlt a pocakomba:)

2012. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De jóóó, gratulálok, akkor te is keresztűl mentél már sok mindenen,de már célba értél!!! Nos, a te cikk-cakkosod nagyon hasonló az enyémhez, ami most van..kíváncsi leszek a hormon eredményeimre.. amúgy te a merckformint, mire kaptad? A pecsételésre, vagy a peteérés elősegítésére?
2012. jan. 29. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
A metet cisztákra, rossz LH és FSH értékre,inzulinrezisztenciára és cukor problémára, mozgás, diéta, gyógyszer, és később még peteérésre a nőgyógyásztól clostit:)
2012. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!