Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Gonal F és Gonapep...

Lombikosok! Gonal F és Gonapeptyl injekciokrol elmondanátok mindent? Beadás kikeverés.

Figyelt kérdés
Jövö honapba kezdem rövid protokollal.Ez a két injekcio kell meg a gyogyszerek.A Gonapeptyl tollba van de olyan bonyolultan hangzott..Egyszerre be lehet adni öket?Reggel jobb vagy este?Köszönöm szépen!
2012. jan. 28. 16:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is lombikos vagyok, ugyanoda, ugyanahhoz a dokihoz jártam mint Te, és első olvasásra ugyanazt a protokollt csináltam, mint Te.

Ciklus 1. napjától fél Gonapeptyl, aztán a 3. naptól jött hozzá a Gonal F. Az első sima injekció, be van töltve, nem nehéz használni. A Gonal nekem is tollas volt, de ha elolvasod majd a leírást, esetleg youtube-on megnézel videót róla, utána már nem lesz gond vele, legalábbis nekem segített :)


Nekem azt mondták, hogy mindegy, hogy reggel vagy este adod-e be, csak mindig kb. ugyanabban az időben legyen, ezért nekem pl. a dél volt a nyerő, de ezt Te tudod eldönteni, hogy mikor alkalmas neked. És igen, be lehet adni őket egyszerre, akkor legalább csak naponta egyszer kell nekiesned a műveletnek :)


Remélem segítettem, ha kíváncsi vagy még valamire, akkor kérdezz nyugodtan!

2012. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nos a sokadik lombik után az tapasztaltam meg,hogy nem mindig a mennyiség számít! ha csupán magamból indulok ki, az elsőnél ami sikerült 3 petesejtem lett, a második sikeresnél pedig 4,igaz mind a négy megtermékenyült és osztódott, és visszakaptam mindet. Tudok olyanról,akinek 12 lett és egy sem termékenyült meg, vagy olyat akinek szintén lett ennyi,de 3-at tudtak csak beültetni, (igaz,ebből ikerfiúcskák születtek:). Inkább legyen kevesebb,de jó minőségű petesejt. Kérdezz nyugodtan ha tudok segítek! Kedves utolsó válaszoló, az általad leírt protokollal végül sikerült a lombik?
2012. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Az utolsó elöttitöl kérdezem hogy sikerült végül a lombik?És szeretted a Várnagy Dokit?Majd ha a kezembe lesz az injekcios papirom akkor kérdezek még,mert fejböl nem tudom!Sok sikert mindenkinek aki Babát szeretne!
2012. jan. 29. 14:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Tegnapi 22:20-as vagyok


Igen, nekem az első lombik sikerült, 1 babát várok, már a 15. hétben vagyunk :)

Nekem 10 sejtem lett, abból 6 termékenyült meg, és az 5. napig 4 osztódott, így 2-t kértünk vissza, 2 pedig sítáborozni ment :)


Én teljesen elégedett vagyok a dokival, most terhesgondozásra is hozzá járok. Végig rendes volt a kezelés alatt, még vasárnap is csinált ultrahangot, pedig ráadásul ünnepnap is volt.


Majd írj nyugodtan, figyelni fogom.


Sok sikert és kitartást kívánok nektek, és mielőbbi pocaklakót!

2012. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm de aranyos vagy :) nektek meg sok egézséget kívánok! Jo olvasni hogy short protokollal is sikerülhet:)

Szia!

2012. jan. 30. 19:15
 16/16 Ny. Edina válasza:
Sziasztok,bocsi hogy beleolvasok és bele kérdezek a beszélgetésetekbe.Azt szeretném tudni,hogy volt-e valamelyikőtöknél a Gonapeptylnek mellékhatása.Gondolok itt erős hőhullámra,szédülésre,hányásra.Ma adtam magamnak a 3at és elég rosszul viseltem.
2013. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!