Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik hőt vegyem figyelembe?

Melyik hőt vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés
Hajnali 3-kor felébredtem autómatikusan megmértem a hőmet 36,5. Nem bírtam elaludni, járkáltam majd egy 1,5 órára elaludtam. Reggel megint megmértem a hőmet 37-et mutatott. A 13. napnál járok és már pár napja a hőm 36,8 volt. Most melyik hőt vegyem figyelembe. Ciklusom 27-29 napos.
2008. ápr. 4. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a 37et, de nem biztos.Már csak azért is mert nem hinném hogy a többit hajnali 3-kor méred.Tehát nem viszonyítható a többihez.De ne görcsölj ezen ennyit.
2008. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem mindig az a hő számít amit az előtt mérsz, mielőtt felkelsz az ágyból! Én minden nap hajnali 4 kor mérem, mert akkor kelek! Bár azt nem tudom, hogy te általában mikor méred, de szerintem a 36,5 vedd alapul, már csak azért is, mert még csak a 13. napon vagy! De lehet, hogy peteérés van a dologban! Szerintem egy ovu teszt 100%-ig megmutatja! De ha gondolod és szeretnétek babát, akkor szeressétek ma is egymást! Sok sikert! Szurkolok!
2008. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!