Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most melyik eredmény a jó?...

Most melyik eredmény a jó? Melyiket vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés

Reggel mértem a hőmet,rögtön ébredés után az ágyban,digitális hőmérővel.Először hónaljban,ott: 35,5.Utána nyelv alatt: 36,6 majd rögtön utána fülben: 36,7! Most akkor melyik a valós?!

Holnapra nem várom egyébként,eddig semmi jele a menszesznek.Se folyás(pedig máskor lenni szokott),valamint a ilyenkor már a mellem duzzadt,érzékeny szokott lenni,most pedig semmi baja!

Másfél éve várunk a babára..Várom a véleményeket!Járt valaki hasonló cipőben?


2009. jún. 29. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 36,6(nyelv alatt) mensi előtt azt jelzi, hogy másnap, vagy legkésőbb két nap múlva megjön, de ha ez neked magasnak számít, akkor még lehet jó is... egyébként meg mindegy hol méred, bár a hónaljban.t nem szokták javasolni, mert az a legmegbízhatatlanabb, a lényeg, hogy mindig ugyanott és azonos időben.
2009. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,remélem nekem ezt jelzi..:(

Egyébként nem vezetek hőgörbét,néha szoktam csak mérni.

De akkor nem értem,hogy a többi menszi tünet miért nincs??

2009. jún. 29. 09:38
 3/3 A kérdező kommentje:
vagyis remélem,hogy NEM ezt jelzi..
2009. jún. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!