Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiket vegyem figyelembe?

Melyiket vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés
általában 6kor mérem a hőmet. ma a páromnak előbb kellett kelnie, 5kor ezért akkor mértem , de nagy szomorúságomra csak 36,8-9 volt. visszaaludtam NEM KELTEM KI AZ ÁGYBÓL és 6kor megint megmértem akkor viszont 37 volt.
2009. dec. 2. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A 6 órásat venném én figyelembe, 1-2 tized hővisszaesés nem gond.
2009. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy melyiket veszed figyelembe, mert 1-2 tizedes esés még nem jelent sem jót, sem rosszat.
2009. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is, semmi nem indokolja a szomorúságodat, hiszen akár nagyobb hő fel-, meg-, leugrással is lettek már terhesek emberek :)

Másodszor meg ha visszaaludtál és amúgy is 7kor kelsz, akkor azt kell figyelembe venni.

Én rendszerint 6kor járkálok pisilni, de 7kor kelek és én akkor mérek csak. De ez így konzekvens.

2009. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(bocs elírtam,nem 7kor,6kor de éééérted :D )
2009. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem. csak azért keseredtem el, mert nem vezetem folyamatosan a hőmet (most haragszom is magamra ezért)

és tegnap előtt 37,1 volt

tegnap 37

és ha ma már csak 36,8-9 akkor az szomorító mert halad lefelé,

viszont ha a 37-et kell figyelembe venni akkor az még jóóó

2009. dec. 2. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ezért jó, ha nézegetsz görbéket és elájulsz, ha meglátod, milyenekkel esnek teherbe :))

Én itt szoktam:

[link]

(nemtom beenged-e csak úgy, lehet,h előtte regisztrálni kell,meg némi angol is kellhet)

2009. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:D:D
2009. dec. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!