Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik, néha szúr a...

8 napja késik, néha szúr a hasam. Csináljak tesztet, vagy még várjak vele? Lehetséges, hogy csak simán késik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elvileg nem vagy terhes,de azért figyelj oda,hogy nmeddig tart,mert ha szokatlenul rövid,és nagyon kevés,akkor az lehet baba! Inkább még védekezzetek rendesen,ráérsz 1-2 év múlva is babát vállalni! Legalább kiderül,hogy veled lesz-e még a párod! Nem akarlak kioktatni,de én 12 voltam,mikor megismerkedtem egy sráccal,és "jártunk"! Ő akkor 19 volt,és éveket várt rám,mire lefeküdtem vel! 19 voltam,mikor szakítottunk! Utána volt egy-két 1 éves kapcsolatom,aztán volt egy majdnem 4 éves kapcsolatom,és mindegyiknél azt hittem de szerelmes vagyok,és 27 és fél évesen megtaláltam életem szerelmét! Vele minden más volt,már az eléjén is,attól a perctől tudom,hogy ő kell nekem,és most voltunk 10-én 2 évesek,és december óta próbálkozunk babával! Ezt csak azért írtam le,hogy nem elég a szeretem,nem mindegy,hogy hogyan! Ha csak úgy hiányzik,mint egy bútordarab,akkor az nem az igazi! Szóval ha én is szültem volna egy gyereket bármelyik éves kapcsolatomból,most egyedül nevelném a szüleim segítségével! És egy gyereknek az apjára is nagy szüksége van! És nem utolsó sorban kérdezd meg a párod mit szólna most egy gyerekhez! :)
2012. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!