Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen problémát okozhat...

Milyen problémát okozhat antibiotikum szedése a teherbeesés idején?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladás miatt szedtem augmentin duo-t(penicillin-származék)
2009. máj. 27. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Valószínűleg semmit,hisz akkor még a babához nem tud átjutni a gyógyszer,a6-8hét között gond ha antibiotikumot szedsz.De inkább kérdezd meg az orvost.29hetes km.
2009. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem tudsz róla, hogy terhes vagy addig nincs biológiai kapcsolatod a babával. Kitalálta ezt a természet, így ezen időszakban, sem tudatosan sem tudatlanul nem igazán lehet ártani a babának. Tudtommal az antibiotikumok közül a penicillin származékok egyébként is szedhetők terhesség alatt.
2009. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattatok, én is úgy emlékeztem ,hogy a penicillin-esek szedhetők.

Pont aznap volt egy "baleset", mikor az utolsó szem gyógyszert kellett bevennem.

Mondjuk nem lenne tervezett baba, mert még csak 8 hónapos a lányom... majd meglátjuk, jövő héten kellene megjönnie.

kösz még 1x

2009. máj. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!