Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés-antibiotikum?...

Teherbeesés-antibiotikum? SOS! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
ÚÚÚ,kész vagyok!Antibiotikumot kell szednem (Fromilid),múlthét szerdán volt peteérésem ( closti+pozi ovu teszt)és most várom a csodát!Ha jól emlékszem itt olvastam valahol,hogy a babának 2 hétig nincs kapcsolata az anyával...!Igaz ez?Mert Nekem az jövőhét szerda!Lehet valami baja a picinek,ha mégis összejött?????????????,
2011. márc. 1. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló esetre azt mondta a védőnőm, hogy a 12. hétig vagy elvetélsz vagy nem lesz semmi baja és megmarad.
2011. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igaz hogy nincs kapcsolat


én nolicint szedtem amikor összejött a kistesó. semmi baja.

2011. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha baja lenne tőle, be sem ágyazódna, nyugi.
2011. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huh...!Már most megnyugodtam egy kicsit...!Holnap azért már elkezdek jós-tesztelni,biztos ami biztos..!!!
2011. márc. 1. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is pont akkor szedtem antibiotikumot, amikor teherbe estem. Nem lett a világon semmi baja! Ne aggódj, szedd nyugodtan, ha szükséges!!

Most 20 hónapos makk egészséges kisfiam van!

2011. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem múlt héten kb.hétfon volt peteérésem és hétfon kezdtem szedni a fromilid uno-t meg bioparoxot is kaptam nem hinném hogy nekem sikerult ilyen korulmények kozott kozbe antibiotikum miatt gombásodásom lett amire canestent kaptam majd hányás-hasmenést szóval nagyonis osszejott.Jovo hét elejére nem várom de meg se fordul a fejembe hogy esetleg ha sikerul vm.baja esne. Nyugi. Nem lesz semmi baj :o). Csak pozitívan pozitívat kívánok neked mielobb !
2011. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szombaton tettem fel hasonló kérdést. Rakás gyógyszer, közte antibiotikum is.2 napja késik, a teszt pozitív.Én is abban reménykedem, amiben te, hogy a baba ebből nem érzett semmit. Én is azt mondogattam, hogy ilyen körülmények között nem fogan meg egy baba.. Háát, lehet, hogy mégis..
2011. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Gratulálok a pozitív tesztedhez..!!Nem lesz semmi baj..!


Köszönöm a válaszokat!Minimálisan,de megnyugodtam!Illetve beletörődtem,hogy antibiotikumot kell szednem és reménykedek..!Mást nem nagyon tudok tenni!

2011. márc. 2. 08:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. Gondoltam megírom neked, hogy voltam azóta orvosnál, és azt mondta, hogy a szedett gyógyszerek mellett megtartható a baba.Ne aggódj!

Nekem sajna nem talált babát, ami viszont lehet a betegség miatt, hogy mégsem tudott beágyazódni.

2011. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm,hogy írtál,hát nekem azóta sajna van egy nega tesztem,de még nem jött meg,sajna nagyon úgy érzem,hogy nem sokára meg fog jönni....!Para volt az egész,dehát reménykedem..!
2011. márc. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!