Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Valaki segíttene?

Figyelt kérdés
December 25-én jött meg az utolsó menstruációm. már múlt héttöl minden nap hányingerrel kelek fel és ez egész nap tart. nembirok ránézni a kajákra még inni sem birok anynira hányingerem van. a hasam is nagyon fáj allul. lehetséges, hogy terhes vagyok? vagy ennek semmi esélye? a tünetek jelentkezhetnek iylen hamar?
2012. jan. 16. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár lehetsz az is. Ha éltél szexuális életet akkor van rá esély.
2012. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen. de ezek a tünetek jelentkezhetnek iylen hamar is akár?
2012. jan. 16. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
hány napos a ciklusod??mikor volt ovud??
2012. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ha terhes is vagy akkor ezek a tünetek nagyon korai nem hinném hogy terhesség miatt van, hacsak már a december 25.-i menzinél is terhes voltál akkor nem korai,szerintem inkább más az ok.
2012. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válaszoló. Énis amugy ugy gondolom mind te hogy ez tul korai lenne
2012. jan. 16. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egy embert írta már,hogy mensi közben,közvetlen utána esett teherbe,és amikor ovunak kellett volna lennie,már pozit tesztel... Tehát elképzelhető,ha 25-30-ig megvan,te 1-jén már aktív szexuális életet éltét,hogy most 16-án már babát vársz! A tünet korai,de vannak csodák! :) Ne add fel! Ha most mégsem,majd következő hónapban,vagy ovukor még van esély! :)
2012. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon korai lenne szerintem más okozza.
2012. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hányinger nem korai tünet,a fogantatás utáni időszakban, a menses előtt még biztosan nem érezhető.Legkorábban az 5.-6. héten jelentkezik a hányinger és a hányás.

Ha tényleg mensi után estél teherbe akkor max cicifájdalom egy kis hasszurka lehetséges,de ez sem törvényszerű!Valaki semmit nem érez!

Lehet valami vírus,de ki tudja...ha nem jön meg csinálj tesztet!

2012. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én egy nappal azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie, már hánytam, ráadásul a nagykönyv szerint legkésőbb addigra, hogy mocorog a baba már el kell múlnia a rosszulléteknek. Hát most 23 hetes vagyok, kirúgja az oldalam, de a szagok, amelyektől hányok, azok stagnálnak. A tünetek erőssége és jelentkezése ennyire nem belőhető, a hormonokra való érzékenységtől függ. Korábbi peteéréssel akár lehet is, de az ilyen "mennyi az esély hogy terhes vagyok?" kérdésekre a terhességi teszt tud válaszolni.
2012. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!