Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az esélye, hogy terhes lettem?

Mi az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
A párommal utoljára december 31.-én voltunk együtt. Mint mindig, akkor is Pharmatex hüvelykúpot használtunk megszakítással kombinálva (fogamzásgátlót nem szedhetek). Az én menstruációm általában 31 napra szokott megjönni, de sosem pontos. Most csütörtökön, azaz január 12.-én lett volna esedékes a menstruációm, akkor jártam a 31. napnál, de még azóta sem jött meg. Így is nagyon stresszes vagyok mostanság a vizsgák miatt, és ez még rátesz egy nagy lapáttal, a vérnyomásom az egekben jár! :( Még tanuló vagyok, egy baba nálam most még szóba sem jöhet. Mi arra az esély, hogy terhes vagyok? Idegeskedjek, vagy felesleges stresszelnem?
2012. jan. 14. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem mindig pontos, akkor várj még, csütörtök csak két napja volt. Valószínűleg a stressz közrejátszik a késésben, szóval próbálj meg nem oda figyelni (tudom, hogy nehéz), helyette inkább a vizsga, meg a tanulás, hátha néhány nap és megjön. Tesztelj egyet, az már kimutatná.

(Vizsgákhoz kalappal!)

2012. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idegesség nagyon sokat tesz.Várj még 2-3 napot és ha nem jon meg menj dokihiz ez a legbiztosabb.
2012. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hála Istennek vasárnap este megjött a menstruációm! :)
2012. jan. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!