Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

a mensim nagyon pontos, úgy szokott jönni, hogy 2-3 hónapig 18án, aztán 2-3 hónapig 19én és így tovább. ebben a hónapban 11-re vártam, 9-én jött meg. ha így számolom nagyjából 24-én vagy 25-én ovuláltam(van, hogy megérzem, pl fájdogál a hasam, most semmi). szombaton, vasárnap és hétfőn összesen 3 alkalommal voltam együtt a párommal, megszakítással védekeztünk. tehát pont a termékeny időszakban. tünetem semmi nincs, ha azt nem nézzük, hogy tegnap óta falási roham van rajtam, pedig nem eszek sokat.

anyukám 4 terhességéből 4 megszakítás mellett sikeredett, szóval ha minden igaz én is könnyen teherbe esek(mondjuk a családomban mindenki).

van esélye egy babának? várjam meg a teszttel az első kimaradt mensim kezdetét?


2011. nov. 30. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
ill még annyi, hogy 2 napja állandóan aludnék és puffadt a hasam is.
2011. nov. 30. 21:35
 2/7 anonim ***** válasza:
30% esélyed volt teherbe esni.Nekem is volt olyan, hogy terhesnek hittem magam, minden tünetem stimmelt, de 2 nap késéssel megjött, pedig már időpontot akartam kérni a nőgyógyászatra:)Várd meg, hogy kimarad -e a mensesed, ha igen vegyél egy tesztet.
2011. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszakítás nem védekezés,tehát simán lehetsz terhes mellette!Érzékenyebb teszt lehet már 2nappal előtte kimutatja,de biztosabb a menzi után.A tüneteid eléggé gyanúsak...
2011. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak azért tanakodom, mert még ha szombaton össze is hoztunk egy babát el nem hiszem, hogy abból kedden már evési roham és fáradtság van. csak azért ütött szöget a fejemben, mert a családomban nagyjából minden nőnél ez a 2 volt az első tünet.
2011. nov. 30. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a 30 %-ot hogy számoltad ki?


Én azt mondanám, hogy nem tudom hány százalék, de esélyes.

2011. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy 24-25-én lehetett ovud. De szombaton már 26-a volt, szóval ha jól érezted az ovudat, akkor addigra már elkerültétek, mert egy nappal később pláne megszakítással már nem érnek fel időben a katonák a petesejthez. Persze gondolom azért nem 100%, hogy tényleg 24-25-én volt. A másik, hogy ez most hétvégén, illetve hét elején történt, ma meg még csak szerda van. Ilyen korán semmiféle tünet nem létezik még, hiszen ha történt is megtermékenyülés, a beágyazódás csak kb. 1 héttel a fogantatás után kezdődik meg, és tünetek csak a beágyazódás után jelentkezhetnek, hisz addig nem tud a szervezet a kezdődő terhességről. Úgyhogy a falási roham biztos nem attól van.

Egyébként van esély rá, hogy teherbe estél, mert a megszakítás tényleg nem megfelelő fogamzásgátlás, ezt anyukád példáján is láthatod. Ha mondjuk pont hétvégén ovuláltál, akkor viszonylag elég nagy, ha korábban, mint írtad csütörtökön vagy pénteken, akkor viszont már elég kicsi. De hát ezt nem tudhatjuk pontosan.

Teszteléssel pedig várd meg a kövi mensi időpontját.

2011. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

most már az is hozzájött a tünetekhez, hogy állandóan élesztő-szerű szagot érzek. már megőrjít. 2 napja megállás nélkül. annyira felkavarja a gyomromat. és továbbra is 14 órákat alszok vagy még annál is többet.

lehet már csak beképzelem...

2011. dec. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!