Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pont elkaptuk az ovulációt...

Manócskaah kérdése:

Ha pont elkaptuk az ovulációt mennyi az esélye hogy terhes leszek/vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig 4hónapja próbálkozunk de sosem tudtam pontosan mikor van ovulációm,most viszont sikerült elkapnunk ovu teszt és hő is mutatta,igy szerintetek mennyi az esélye hogy dec 9.én már nem jön meg a nemvárt?
2011. nov. 26. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25-30% az esély,hogy összejön!
2011. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy minden hónapban ennyi de azért ha 5.hónapja próbálkozunk és mindkettőnk egészséges akkor azért több nem?
2011. nov. 26. 10:15
 3/23 anonim ***** válasza:

Statisztikailag 30% körül van az esély, egy egészséges párnál. De ha azt nézzük, 50-50, vagy sikerül vagy nem. :)

Amúgy ha tényleg egészségesek vagytok, akkor jó esélyetek van a babára, ezt te is tudod, ennél többet mi sem tudunk mondani.

2011. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

köszi:) hát igen,csak olyan jó lenne már ha lenne baba:) Azért tettem fel a kérdést hogy hátha van valaki akinek sikerült pont elkapni az ovuját és hogy majd válaszolnak hogy nekik akkor sikerült e vagy sem:)

amugy bemásolom görbém szerintetek is a 23.án volt ovum?

[link]

2011. nov. 26. 10:22
 5/23 anonim ***** válasza:
Nézd van egy statisztika, hogy a párok döntő részének egy év alatt összejön a baba. Azt előre senki nem tudja megmondani, hogy kinek, mikor és melyik hónapban sikerül. Ez egy sok tényezős dolog amit előre nem lehet kiszámítani. Próbáld egy picit lazábbra fogni és négy hónap után még nem aggódni semmin.
2011. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A jókor való együttlét csak az egyik szükséges de nem önmagában nem elégséges feltétele a teherbe esésnek. Vannak párok akik nem "tudományoskodnak" ennyit de előbb utóbb az is eltalálja a jó pillanatot aki nem tudja vígy max , csak sejti, hogy mikor volt az.
2011. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
értem,köszi a választ.csak olyan jo lenne már karácsonykor 3an lenni és pozitív tesztet tenni a fa alá:)
2011. nov. 26. 10:31
 8/23 anonim ***** válasza:
Szia.Én is elkaptam az ovum és hopsz tegnap lett 2 pozitiv tesztem :D Drukkolok majd írj! :)
2011. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én úgy tudom, h ovu előtti napokban is nagy az esély a fogantatásra! A hímivarsejtek 2-3 napig is elélnek és bevárják a peteérést! Ennek tükrében annyira nem értem a kérdést! Ha ovu előtt 3,2,1 nappal, vagy a napján vagytok együtt ugyanúgy van esély a megtermékenyülésre! az, h ovu napján voltatok együtt, önmagában nem jelent egyet a megtermékenyüléssel!

De azért sok sikert!

2011. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ovu napján és elötte egy hétig mindennap együtt voltunk egy nap kivételével de az a 10.cn nap volt nem valószinű hogy akkor lett volna pém...együtt voltunk ovunapján is és az elötte lévő 3napban mindegyik nap:)
2011. nov. 26. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!