Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pont elkaptuk az ovulációt...

Manócskaah kérdése:

Ha pont elkaptuk az ovulációt mennyi az esélye hogy terhes leszek/vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig 4hónapja próbálkozunk de sosem tudtam pontosan mikor van ovulációm,most viszont sikerült elkapnunk ovu teszt és hő is mutatta,igy szerintetek mennyi az esélye hogy dec 9.én már nem jön meg a nemvárt?
2011. nov. 26. 10:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

kívánom, hogy sikerüljön! de a sok jó mellett, sajnos itt vagyok én, aki már több mint egy éve nem esik teherbe, pedig mi is pont az ovu idején voltunk együtt. volt, hogy 2 naponta, aztán minden nap, volt, hogy ovu előtt több napot kihagytunk... mégse jött még össze :(

orvosnál voltunk, semmi bajunk. nekünk még várni kell a babánkra. remélem, már nem sokat.

2011. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
kívánom hogy mielőbb megfoganjon a babátok:)Drukkolok:)
2011. nov. 27. 10:12
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia! Végül, h sikerült?
2016. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!