Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pont elkaptuk az ovulációt...

Manócskaah kérdése:

Ha pont elkaptuk az ovulációt mennyi az esélye hogy terhes leszek/vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig 4hónapja próbálkozunk de sosem tudtam pontosan mikor van ovulációm,most viszont sikerült elkapnunk ovu teszt és hő is mutatta,igy szerintetek mennyi az esélye hogy dec 9.én már nem jön meg a nemvárt?
2011. nov. 26. 10:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
11:43 jujj de jóó Gratulálok:) remélem én is ilyen szerencsés leszek:)
2011. nov. 26. 12:01
 12/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Én nagyon szurkolok neked!!!!Meg lesz az a + teszt ;)
2011. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem sok esélyed van a babára, függetlenül attól hogy hány % az esély! Mi 1X voltunk együtt peteérés napján, és hupsz itt van a pocimban 3 hónapja a babóca:) Szóval nyugodj meg, ne stresszelj rajta, mert akkor tuti nem lesz baba! Sok sikert kívánok nektek! :)
2011. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok köszönöm szépen:) Gratulálok neked is a babádhoz:)

Mostmár nem idegeskedek,ugysem tehetek már semmit,mi már mindent megtettünk hogy itt legyen velünk karácsonyra a kisbabánk:) most nincs más dolgom mint kivárni ezt a 13.napot és reménykedni hogy nem fog már megjönni a menstruációm:)

Még egyszer köszönöm mindenkinek aki válaszolt:) És aki babát vá annak boldog és gondtalan babavárást kívánok:)

2011. nov. 26. 13:45
 15/23 anonim ***** válasza:

A kisfiam első hónapban összejött.Nem volt semmilyen "tudományos"hátterem a fogantatáshoz csak a 4.nap után 2-3naponta együtt voltunk.Kívánom neked is így legyen!

Ja,és bármikor lehet késői peteérésed is szóval nem hagynám veszni a hátralévő 13 napot...

2011. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

köszönöm,remélem sikerült nekem is igy 4hónap után végre:)

Gratulálok a kisfiadhoz,és semmiképp nem hagyom veszni a hátralévő 13napot,nem is bírnám ki :D

2011. nov. 26. 18:40
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg általában hajnalban van ovu, akkor mi kb 4 órával előtte voltunk együtt... A múlt héten derült ki, hogy ketten is vannak, ma betöltöttem a 13 hetet is.

Viszont a hőgörbéd alapján én nem vagyok benne biztos, hogy megvolt a peteérésed, a hőd még alacsonyabban van, mint a hónap elején... Magasabban kellene lennie.

2011. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Gratulálok:)

Én ugy tudom hogy a hő nem egyből megy fel,hanem fokozatosan,tegnap volt szerintem,és elég sokak szerint peteérésem,és már felment 2tizedet azóta egy nap alatt holnap már szerintem még magasabb lesz.Hát szerintem tulvagyok rajta mert már folyásom sincs,de majd meglátjuk:)

2011. nov. 26. 20:45
 19/23 anonim ***** válasza:
sok sikeeert
2011. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. nov. 26. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!