Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány % lehet az esélye hogy...

Hány % lehet az esélye hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Elég ciki kérdés..De nem hagy nyugodni =/

Barátommal szex után észrevettük,hogy kiszakadt az óvszer,és sajna az összes.. szóval belém élvezett el.. semmi sem volt a gumiban.....szóval az össze rossz helyre került :( Most jön az elég ciki rész... Utána rá 10-15 percre felálltam,és éreztem hogy jön kifelé belőlem..tehát hogy folyik kifelé onnan..:$ Még így is szégyenlem hogy írom..:( Bepánikoltam,és már nem tudtam mit csináljak,jó alaposan megmosakodtam ott..belül is. Most akkor mennyire kell félnem? Nem szeretnénk még babát 18 évesek vagyunk. Pénteken megyek nőgyógyászhoz vizsgálatra + gyógyszert iratni... Pont 1 hete lesz az együttlétnek. Ha terhes vagyok,megtudja majd állapítani már a doki? Azt olvastam,az együttlét után 1 héttel ha terhesség van,bezáródik a méhszáj.Akkor észre kell vennie az orvosnak.Nagyon aggódunk? :( Szerintetek?? =/


2012. jan. 8. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hét után még nem tudja megállapítani a doki. Jobb lett volna, ha az eset után elmész eseményutánit felíratni, mert így elég lutri. Mikor kell megjönnie a mensidnek?
2012. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És 17.-én kell majd megjönnie,de mindig szokott késni pár napot,soha nem volt szabályos a mensim. Nagyon izgulok :(
2012. jan. 8. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az esély talán 50-50 %! Hol tartottál a ciklusodban mikor kiszakadt? A kimosás sajna nem segít, mert a hímivarsejtek ilyenkor gyorsan haladnak felfelé. Ha félidőben történt akkor nagyobb az esélye, mert akkor van peteérés. Az orvos csak a késés után 1 héttel tudja megállapítani. Szerintem ha még nem telt el a 72 óra, menj gyógyszertárba és kérj esemény utáni tablettát!
2012. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges hogy peteérés után voltál, és akkor kisebb az esélye, de sajna nem 0 %
2012. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ciklus közepe volt, akkor 50-70% , ha eleje-vége, akkor 30 körül. Szerintem is kérj esemény utánit, ha még nem késő.
2012. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát dec. 17-én jött meg. Akkor az most félidő? Kisebb vagy nagyobb az esély?
2012. jan. 8. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj istenem!Hány éves vagy?

Én korán kezdtem szexelni de mivel szexelni volt eszem így arra is hogy utána nézzek mit kell tennem ha becsúszik valami baki!

Ne mond nekem hogy se te,se a párod nem ismeri a 72 órás tablettát?

Mivel észre vettétek,ezért másnap irány akármelyik magándoki és felírja szó nélkül!Elég borsos ára van...de még mindig olcsóbb és humánusabb mint egy abortusz vagy gyerekként gyereket vállalni!

Természetesen nem napi használatra van kitalálva mert elég szépen átrendezi egy időre a hormonháztartásod de egytől nem áll fejre a világ!

Ha erről az eshetőségről lemaradtál már akkor reménykedj és minél hamarabb írass gyógyszert!

Jah és vannak nők akik attól teherbe esnek ha ránéznek mert annyira fogékonyak és van akinek hosszú hosszú évek és sok szenvedés az ára!

És még egy:VEGYÉTEK A FÁRADTSÁGOT ÉS NÉZZETEK UTÁNA A DOLGOKNAK!

Nem bántás,ne úgy fogd fel,csak tanács!

2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valamennyi mindenkinek kifolyik, nekem is. Ennek ellenére nekünk a baba hál'Istennek azonnal összejött, ahogy nekiálltunk nem védekezni. Bőven elég, ami bent marad.


Egy szó mint száz: az simán megvan rá, esemény utáni már nem jön szóba. Drukkolok, hogy ne legyen gond.

2012. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul pont peteérés körül volt a dolog... Hát nem tudom, ez tényleg 50-50%...
2012. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szégyelled leírni, hogy a sperma belédkerült, és szexelsz. Azt nem szégyelled?

Ahogy írod, kb. félidőben voltatok együtt, hát ilyenkor a legnagyobb az esélye a terhességnek. A dokid semmit nem fog látni 1 héttel aktus után, sőt, 2-vel utána sem. Majd 4-5 hét múlva lesz nyilvánvaló a dolog. Már ha ezt vizsgálja UH-n, és nem rutinvizsgálat lesz, mert azzal meg nem fogja észrevenni.

Viszont aktus után 14 nappal a teszt már mondana valamit, úgyhogy majd tesztelj!

2012. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!