Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utolso 2napjan nem...

Mensi utolso 2napjan nem vedekeztunk, de ilyenkor mennyi az eselye a teherbeesesnek?

Figyelt kérdés
Par napja tortent a dolog.Utolso 2nap nem vedekeztunk.Ilyenkor mennyi az esely a terhessegre...
2012. jan. 14. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég alacsony, de egyik nap sem 100%-os sajnos! Szinte elenyésző!
2012. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk szeretkezni mensi alatt de inkább az első 2 napban!Szerintem nagyon kevés nőnek van akkor peteérése így ne hinném hogy terhes lettél!

Ettől függetlenül nem szabad elfelejteni hogy a terhesség esélye sosem nulla csak ha nincs szex!!!!!!

2012. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye. Mi rendszeresen így "védekezünk", hogy a mensi utolsó napjaiban, és még utána is pár napban, meg a kövi mensi előtt pár nappal már semmivel sem védekezünk, és még sosem lettem így terhes. Mondjuk nekem elég szabályos a ciklusom, és a peteérést is szoktam érezni. Mondjuk azért is mertük így vállalni, mert nem lenne gond, ha becsúszna, de ha mondjuk te nagyon nem akarsz terhes lenni, akkor azért nem ajánlom így csinálni.
2012. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!