Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a burokrepesztés és a...

Fáj a burokrepesztés és a gátmetszés? Aranyér mellett is adnak beöntést?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.Az az igazság ahogy közeledik a nagy nap egyre parásabb vagyok.
2009. máj. 26. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
burokrepesztés egyáltalán nem fáj,gatmetszest nem éreztem csak a varrast,ami nem tul kellemes,beöntést nem kaptam
2009. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim:

Beöntést a legtöbb helyen nem adnak, de ahol adnának ott is mondhatod, hogy nem kérsz.

A burokrepesztés önmagában nem fáj (nincsenek benne idegek.

Gátmetszésem nem volt, gátvédelemmel szültem.

2009. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Jánosban fogok szülni itt Pesten.
2009. máj. 26. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:

szió! a burokrepesztés nem fájt nekem. szokásos magzatvíz vizsgálat volt túlhordás miatt (nem kellemes, de kibírható vizsgálat), majd a doki felkiáltott: ...sza meg ez már zöld! és egy reccsenést hallottam, majd önlött belőlem valami lötty (a magzatvíz, de akkor csak pislogtam mint egy naív szűz).

a gátmetszést épp hogy észrevettem, a többi fájdalom mellett eltörpült. olyan sok ideje kínlódtam és nem éreztem, hogy halad a babám ki, hogy azt kívántam, vágjanak akár ketté is, csak jöjjön már ki!

az aranyeres dolora nem tudok válaszolni.


de! ne ijedj meg a beszámolómtól, az én szülésem igen komplikált volt, szerencsére ritkaság. a lényeg, hogy ezektől a beavatkozásoktól nem kell tartanod.

könnyű szülést kívánok és jó egészséget Nektek!

2009. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A burokrepesztés nem fájt, a gát metszésnél pedig csak valami hideget éreztem! A varrást tényleg éreztem, de ki lehetett birni azt is!
2009. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, gátmetszés előtt kapsz lidocaint, így nem fogod érezni, maximum az ollócsattogást hallod majd.
2009. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok köszönöm.Csak lennék már túl rajta és lenne a pici lányom a kezemben.
2009. máj. 26. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!