Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aranyér milyen fájdalmakkal...

Az aranyér milyen fájdalmakkal jár?

Figyelt kérdés
Mindíg olyan mintha wcznem kéne(nagyot)de semmi,néha bele is nyilal.Ez most akkor aranyér?
2009. máj. 18. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, de nagyon sok formája van ez igaz.

Általában gyakori székrekedéstől jön elő, hogy az ember folyton erőlködika wc-n.(ezért van sok kismamának is).

Igen erős fájdalommal jár, de szinte közvetlenül wc-zés után érzed. És sokszor előfordul ha kitörlöd magad akkor véres. Sokan azt mondják(sajna családba sokaknak van), hogy kijöhet tulajdonképpen bárhol, tehát nem feltétlenül a végbél feljebbi részén, lehet közvetlenül a nyílásnál is. Ilyenkor pici göböket érezhetsz az ujjaddal. Mintha pattanás alakulna ki. De a legszembetűnőbb jel az hogy viszket.:( Tulajdonképpen hasonló göbök vannak az "idősek" lábán is a visszértől. Ez is cefetül viszket állítólag és nem szabad vakarni, mert volt aki kivakarta és kifakadt(tulajdonképpen az érig levakarta, mert ezek nem mélyen futó erek).

Szóval ha viszket vagy nagyon fáj ég ha kaksizol, először én a neogranormont javasolnám, kenegesd. Ha nem múlik akkor jöhet a reparon.

Az orvosok mindig műtétet javasolnak, hogy kiégetik stb. Nálunk van aki átesett ezen. kb 5-ször. Mert sz@rt se ér.

Szóval szerintem helyi kezelés. Ha megpróbálod a neogranormont az ártani nem árt. És megnyugszol mert el fog múlni.

2009. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike! Viszket is,és nagyon fájdalmas!!
2009. máj. 18. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az aranyér viszketéssel,vérzéssel, váladékozással jár.Be is ödémásodhat és válthat ki székelési ingert is,ha be van gyulladva.Olyan érzés,mintha belülről nyomná valami kifele.Vagy mintha belül mindig lenne valami.Használj pár alkalommal Mastu S kenőcsöt,hátha még kezdeti állapotban van és segit rajta.Jó egészséget!

2009. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én aranyarem terhesség után jött elő. Borzalmas volt. Nem tudtam napokig wc-ni aztán mikor nagy nehezen ingerem lett rá, majdnem felért egy szüléssel, nem akart kijönni. Aztán 1 óra után kiszenvedtem és ömlött belőlem a vér, és ez ment hetekig, de nem mertem elmenni orvoshoz. Tanácsolták a laveolac szirupot és az tette helyre.
2009. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!