Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első abortusz tényleg...

Az első abortusz tényleg ingyenes?

Figyelt kérdés
Nekem semmi szükségem rá, még nem élek szexuális életet, és még pár évig nem is akarok, de azért jobb tájékozódni, nem?:)
2009. máj. 26. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Télleg nagyon durva, ha 11 évesen az abortuszon jár az eszed.ezek szerint 11 évesen már a nemi életen gondolkodsz?vagy netán már túl is vagy rajta.Én azért elbeszélgetnék a szüleiddel!Ilyenkor nem iskola van?vagy talán beteg vagy? Inkább vedd elő a tankönyveidet és tanulj.Én ilyen korban még babáztam, meg mesefilmeket néztem.Hová fajul ez a világ.Remélem a lányom 11 évesen nem kéredezget ilyeneket kérdező oldalon, hanem ha valami problémája van, akkor az anyukájához fordul.Az nem gond ha felvilágosult vagy, de te még gyerek vagy.Én be sem engednélek téged erre az oldalra, ez felnőtteknek való oldal!Szerintem legalábbis vannak olyan témák, amelyek nem gyerekre tartoznak.Egyébként meg nem értem mért érdekel, hogy ingyenes e, ha nincs rá szükséged!Inkább játsz egyet a játszótéren!Te még gyerek vay ráérsz még erre a témában felnőttkorban!
2009. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Úristen! Egy nagy b.dös pofont érdemelnél ha tényleg 11 éves vagy. Ha meg valaki szórakozik, akkor ő meg pont azért, mert olyan emberek érzéseivel játszik, akik elég érzékenyek erre a témára!!
2009. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Ez nagyon dúrva!Jól is teszed,hogy még nincs rá szükséged,ne is legyen!Nem jó az senkinek!Még jó,hogy fizetni kell érte,én vastagabbra nyomnám a ceruzát!(nem 30e ft)Csak 1 statisztika:magyarországon évente 4 millió abortuszt csinálnak.Ebbe benne van a missed is!Ezek nem kis számok!Nekem 3 hete volt missedem,de aki vígan chipsezett kaparás után meg tudtam volna ölni!

1-et tanácsolhatok!Pár év múlva a védekezési módszerekről tájékozódj,ne az abortuszról,mert sajnos ehhez nem elég felnőni!Tudni is kell feldolgozni,és viselni egy életen át......

2009. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a mai tizenéveseket annyi szexuális inger éri, hogy nem meglepő, ha beszélnek róla. Inkább tájékozódjon, és kérdezzen, mint, hogy később baj legyen. Amikor én voltam 11, nem volt még internet, és nem volt hol kérdezni. Nyugtass meg kedves kérdező, hogy nem szórakozásból kérdezed!
2009. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem csak szórakázik, gondolom jó móka igaz?:D Mi válaszolók nem nevetünk ezen! De te annál inkább jót nevetsz az abortuszellenes emberek megnyilvánulásaiból.Büszke lehetsz magadra!Jó fenékbe kellene billenteni a szüleidnek!
2009. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Télleg nem tudom mi bajuk a válaszolóknak.Ennek az oldalnak az a lényege, hogyha nem mersz valamit megkérdezni, itt megteheted. de már az is baj, ha megkérdezünk valamit? és itt olvasom hogy 14 évesek abortuszokat akarnak csináltatni, és ezzel elbeszélgettünk a barátnőmmel aki azt mondta hogy ingyenes. ezért is kérdeztem meg. de látom itt már ezt sem szabad. szép kis emberek maguk!
2009. máj. 26. 21:22
 17/18 A kérdező kommentje:
Másrészt pedig ha annyira érdekli a válaszolókat, hogy miért nem votlam ma iskolában, utána lehet nézni valami igazgatóválasztás volt az iskolámban, ami miatt nem kellett bemenni (XV.ker Neptun utca 57.) ha ennyire érdekel valakit ez a dolog
2009. máj. 26. 21:25
 18/18 A kérdező kommentje:

és a 11 óra valahányastól kérdezném, hgoy azért érdemelnék pofont? mert arra használom az oldalt amire kell? hogy esetleg itt is kaphassunk felvilágosítást?

amúgy pedig nagyon sajnálom azokat akiknek ezt kell csinálni, de mint előbb leírtam, én nem szeretnék ilyet, csak érdekel(t) hogy mi meg hogy zajlik ilyenkor

2009. máj. 26. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!