Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első abortusz tényleg...

Az első abortusz tényleg ingyenes?

Figyelt kérdés
Nekem semmi szükségem rá, még nem élek szexuális életet, és még pár évig nem is akarok, de azért jobb tájékozódni, nem?:)
2009. máj. 26. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Jobb védekezni, mint magzatot ölni.
2009. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ingyenes, úgy 30 ezer körül van. Egyébként, tényleg jobb védekezni, ha meg mégis becsúszik a baba jobb megszülni, mint megölni. Én biztosan nem lettem volna rá képes.. 4 gyerekem van...
2009. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nincs ingyen. Csak vannak esetek amikor ingyenes vagy a térítési díj bizonyos százalékát kell csak fizetni.


[link]

2009. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Mikor nekem missed ab-om volt (elhalt magzat elvétele), a kórteremben feküdt 2 nő, akiknek szinte passió volt az abortusz. Legszívesebben tüzes vassal megsütögettem volna őket ott lent... (no comment).
2009. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Remélem, hogy egy vagyonba kerül! És nehogymár ingyenes legyen! Ha majd megszületik a bisbabád, és rádmosolyog az édes kis szemeivel, akkor remélem, hogy visszagondolsz majd arra, hogy milyen lett volna az első kisbabád, akit halálra ítéltél.Egyébként amikor kikaparják a nemkívánt kisbabát, akkor ő menekül és élni szeretne...Inkább nem folytatom...Remélem hogegsajnálod szegénykét, és ha már nem volt annyi eszed, hogy védekezzél, akkor talán némi esélyt adsz neki az életre, és nem azon izgulsz, hogy vajon fizetni kell e a babád kikaparásásért!!! Legközelebb védekezz, mert egy élő szív dobog benned, aki valamiért meg szeretne születni, ha hagynák!Nagyon sok ember van, aki évek óta vágyik gyerekre de nem jön össze nekik,gondolj rájuk!
2009. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az életre szavazok nem az abortuszra.Egyébként szerencsére nem ingyenes.
2009. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Duma, hogy nem vagy terhes!Inkább védekeztél volna.És ha télleg nem vagy terhes ami nem igazán hihető, akkor azt ajánlom védekezz!
2009. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ingyenes.De ne ezért ne használd majd fogamzásgátló módszernek.Én nem támogatom az abortuszt, de elismerem, hogy vannak helyzetek, amikor nincs más kiút.Azt kívánom, sose kerülj abba a helyzetbe, hogy így kelljen dönteni.

(Egyébként a passió = Krisztus szenvedéstörténete, amire az egyik válaszoló gondolt az a passzió.)

2009. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de 11 éves vagyok, nehogymár bizonygatnom kelljen h még semmi közöm a szexhez xD

és annak a kommentelőnek üzenném aki azt hiszi hogy terhes vagyok és el akarom vetetni, üzenném hogy nem vagyok az

(milyen élénk fantáziájuk van egyeseknek :D)

2009. máj. 26. 09:30
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha 11 éves vagy, a matek házin kéne hogy járjon az agyad, nem az abortuszon. Bocs de én is voltam 11.

Tájékozódni meg ráérsz, és inkább a megelőzéssel kezd, ne a gyilkolással. Tessék pontozz le megint, aztán irány az iskola!!! :)

2009. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!