Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 52. napon mensi sehol! Mi...

52. napon mensi sehol! Mi lehet a bajom? Tesztet nem csináltam mostanában, mert egy hete negatív volt! Mi lehet a bajom? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész már el orvoshoz? Itt senki nem fogja megmondani, hogy mi lehet a bajod, csak találgathatunk. Hormonprobléma, ciszta is okozhatja pl.
2012. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz akámi is van ez nem vicc.
2012. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ezzel "küzdök" :( Annyival előrébb járok, hogy elmentem már dokihoz (72.napon) és holnap veszem be az utolsó gyógyszert amit kiírt. Ez majd meghozza a mensim. Nekem a doki szerint "csak" összekuszálódtak kicsit a hormonjaim, és most reménykedek, hogy a bogyó után visszaáll normálba!


Ha a teszted negatív akkor tuti nem vagy babás - ha csak nem késői peteérésed volt.

Máskor is volt már ilyen? Mert igazából ha nem akkor ne izgulj rajta, majd megjön (persze ez csak az én véleményem, és én dokihoz csak végszükségben megyek)

2012. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elsőre van ilyen!köszi a válaszokat!
2012. jan. 15. 02:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál orvosnál, vagy esetleg megjött azóta?
2012. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia még nem voltam.23.-án megyek.azóta sem jött meg.de szerintem nincs baba mert nincs semmi tünetem :(majd meglátjuk mi lesz
2012. jan. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!