Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van, hogy mostanában...

Miért van, hogy mostanában ennyi a tesztek csalása? Rengeteg ilyen kérdést találok, hogy negatív teszt ellenére mégis baba van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De azért az se kerülje el a figyelmed,hogy a tesztre rá van írva:a vérzés kimaradásától kezdve mutatja ki biztosan a terhességet.Ennek ellenére sokan már előtte 2-3 nappal megcsinálják.De ennek semmi értelme.
2008. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nagyon sokan a nagyon türelmetlenek, és előbb csinálják meg a tesztet, mint egyáltalán az valamit is ki tud mutatni. Vagy lehet, hogy nem olvassák végig a használati útmutatót.
2008. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
en spec jó időben csinaltam meg, nem voltam turelmetlen, egyszeruen keson indult meg a hcg termelésem.
2008. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert akinek jól működik a teszt, az nem ír ide, akinek nem, az pedig többször is. Ezért tűnik úgy, h rengeteg embernek nem működik. Ugyanez: ezt az oldalt olvasva úgy tűnik, mintha a párok 80%-ának gondja lenne a gyereknemzéssel..
2008. okt. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan tesztem, amin kontrolcsík sem volt, pedig mindent jól csináltam. (Nem olyan rém bonyolult dolog). Illetve lehet, hogy azért, mert nagyon érzékenyek a tesztek, ezért mutathatnak nagyobb esélyjel téves eredményt.

Amikor indult a babaproject, az egyik kismama barátnőm figyelmeztett, hogy kettessével vegyem a teszteket.


Előző válaszadónak: azért ez a 80% nagyon cinikus, és bocsáss meg, de durva. Sajnos ismétlődő kérdések vannak, illetve sokan azért írnak, hogy megnyugodjanak, nem azért, mert bénák. Attól még, hogy pl a gyereknevelésben is sok kérdés van, nem azt jelenti, hogy a mai szülők nem tudnak gyereket nevelni, hanem arról, hogy aggódnak, jó szülők, és próbálnak minden segítséget megragadva a lehető legjobbak lenni. Ez nem azt jelenti, hogy képtelenek gyereket nevelni.

Ugyanez a teherbe esésre is, bár tény, néha akad olyan kérdés, amin a Google is sokat segítene.

2008. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, a 80%-ot képletesen értettem, és nem gúnyolódóan, nem cinikusan. Ha nagyon nem akar senki válaszolni, és nagyon érdekel a kérdés, én is van, h megkérdezem mégegyszer. Ez nem baj, csak aki olvassa, ne ez alapján szűrje le az arányokat, mert tévedni fog..

Ha neked nem volt kontroll-csík, nem működött a teszt, rossz volt. A kontroll-csíknak ez a lényege.

2008. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!