Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit fog mondani/te...

Szerintetek mit fog mondani/tenni a doki?

Figyelt kérdés
Valószínű nincs peteérésem. Elküld vérvételre? Vagy felír valamilyen gyógyszert? És egyáltalán, hogy tudja azt biztosan állítani, hogy valakinek nincs pé.-e?
2012. jan. 10. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez volt a legrosszabb hogy soha semmit nem mondanak nekem kell kihuzni minden szavat beloluk hogy mondjanak már valamit.Felírták a gyogyszert de magyarázatot nekem kell kikérni:(Bocsi hogy így duhongok.
2012. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, havi többszöri vérvételből lehet tudni, hogy volt-e, továbbá ha vezeted rendesen a hőgörbédet, abból is látszik. Peteérést serkentő gyógyszerek vannak és azzal könnyen helyrehozható a problémád.
2012. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha túl hosszúak a ciklusok, általában nincs peteérés. Először általában a PCOS-t zárják ki. Ha az nincs, akkor szoktak nézni hormonszintet, és igen, szoktak felírni gyógyszer. (Sok esetben nagyon helytelenül fog.gátlót, de mivel te a teherbeeséshez írtad, neked nem ilyet fognak, hanem valami rásegítő gyógyszert.)


Ha PCOS derül ki, akkor azonnal fordulj endokrinológushoz, ha mondja a nődoki, ha nem.

2012. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó! A PCOS-t miből tudják megállapítani?
2012. jan. 10. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálattal,illetve UH-al.Én ugyan makk egészséges vagyok-van már 2 gyerek,akik elsőre össze jöttek-ám 39 éves.Szeretnénk 3. babát,ezért gondoltam megnézetem magam.Mivel szabályos 28 napos ciklusaim vannak,megbeszéltük a dokimmal,hogy a 14. napon megyek hozzá.Így is volt,ám abban a hónapban egy petesejtet sem látott.Rá egy hónapra megint megnézett,akkor viszont volt egy.Baba nem lett a dologból(nem volt domináns a pete),ám megnyugodtam,hogy minden rendben.Különben egy egészséges nőnek sincs minden hónapban peteérése,ráadásul az évek számával ez csökken(nekem már "csak" kb.6-7 hónap/év)
2012. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cickafarkfű teát próbáltad már? Segíti a peteérést, szerintem tényleg jó.
2012. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cickafark? Pfuu, kegyetlen rossz íze van :( Viszont most olvastam, hogy van belőle kapszula is. Az is beválhat???
2012. jan. 10. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapszula? Na látod erről még én nem hallottam, de gondolom, hogy ugyanaz a hatása.
2012. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!