Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet tenni ha fájdalmas...

Mit lehet tenni ha fájdalmas a doki vizsgálata vajúdás alatt?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltatok?
2011. febr. 18. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tűrtem.Nem az a legnagyobb fájdalom sajnos és az ellen se tudsz mit tenni.
2011. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát igen ez igaz. :)

De sajnos eléggé agresszív és ingerült leszek ha fáj vmim.

Eléggé kis koromtól kezdve.

2011. febr. 18. 12:36
 3/19 anonim ***** válasza:

Smmit, és nem is fogod érezni, hogy vizsgál, annál ezerszer rosszabb lesz a szülés fájdalom szempontjából. Lesz nagyobb gondod is. Amikor vágják a gátat, azt sem érzed, pedig nem kapsz fájdalomcsillapítót, akkor gondolj bele, mit egy vizsgálat.

Sőt, még amikor összevarrnak, az sem vészes. Próbálj most egy tút átszúrni, meghalsz... Ott meg sem kottyan.

2011. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A fájások közben tényleg nem az lesz a legfájdalmasabb. Sajnos tűrni kell.Én inkább a vajúdás miatt aggódtam, ami végül 24 órás lett...
2011. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem az lesz a legnagyobb gondod hogy vizsgál a doki, a gátmetszést sem éreztem a fájásoktól, de úgy nyomták ki a babát, kívül belül repedtem. Na a varrás valami borzasztó volt, jobban fájt mint maga a szülés.
2011. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nagyon semmit nem tudsz tenni.

Én feszengtem, nyafogtam, zártam a lábam... doki bácsi próbált mosolyogva rendre utasítani, de mikor már harmadjára szólt, de csak nem akaródzott nyugton maradnom... közölte, hogy ha nem segít a fiamnak megfordulni, akkor még jobban belecsavarodik a köldökzsinórba és baj lesz.

Nem is ellenkeztem tovább...

2011. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én a szüléskor az első vizsgálatot (miután beértünk a kórházba) nem bírtam elviselni, tűrtem egy ideig, aztán mondtam, hogy most hagyjuk abba, pedig csak kezdeti fájásaim voltak. Nem tudom, mit csinált az ügyeletes orvos, de nagyon fájt. Aztán később, ahogy egyre erősebbek lettek a fájások már meg sem éreztem, hogy vizsgálnak, semmit sem. Az is igaz, hogy akkor már az én orvosom vizsgált.
2011. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tűrni kell sajnos... Mást nem nagyon tudsz csinálni. Ilyenkor azt mondják, hogy engedd el magad. De akkor abban a pillanatban én ezt lehetetlennek tartottam:)
2011. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a doki vizsgálata csak simogatás a szülési fájdalomhoz képest...
2011. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem brutal volt a vizsgalat,nem tudom miert de nagyon fajt.

igaz probalt kezzel is tagitani vagy mi,csak sziszegtem es turtem,neztem a plafont.

2011. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!