Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet tenni ha fájdalmas...

Mit lehet tenni ha fájdalmas a doki vizsgálata vajúdás alatt?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltatok?
2011. febr. 18. 12:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta 1 szülésznő, hogy ne igazán engedjem a kézzel tágítást mert nem tesz jót a méhszájamnak. Biztos megtagadom, legalábbis nem fájás alatt vizsgáljon mert nem nyitom szét a lábam.
2011. febr. 18. 14:52
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

:) Ezt teherbe esés előtt kellett volna végiggondolni. De tudom, a gyerekcsinálás inkább élvezet mi?


Ugyanis a vajúdás és a szülés piszkosul fáj. Ha alacsony a küszöböd és mérges leszel ingerült azzal kinek teszel jót?

A dokik a szülésznők és a csecsemősök utálni fognak. A nyávogi anyukákat utálják.


Nem teszed szét a lábad? Simán kikötöznek azt jónapot. Én is láttam már, hogy rúgott az anyuka. Meghalt volna a babája, mert olyan önfejű hülye, csak magára és a fájdalmára gondolt. Aztán még szépen be is lett perelve közszolgálatot végző ember elleni szándékosan elkövetett szabálysértés. Nesze neked...


Tessék szépen összeszorítani a fogad, széttenni a lábad és tűrni! Anyuka leszel, vagy nyafogós barbie baba?!

2011. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
én nem tudom mi lehet a bajod utolsó, de azért ennyire hülye nem vagyok. csak rosszul reagálom le a fájdalmat.
2011. febr. 18. 18:11
 14/19 anonim ***** válasza:

Engem tágított a szülésznő fél óránként. Azt hittem belehalok. Kaptam oxitocin infúziót, de a tágítás volt a legbrutálisabb. Utána nem is mertem elmenni a 6 hetes kontrollra, annyira féltem a fájdalomtól.

Ha tágítanak és nem csak vizsgálnak, az igazán embertelen fájdalom. Nekem még húzta is le a méhszájamat.

2. babánál ki is nyílt a méhszájam már a 25. héten. Ennyit a tágításról.

Nem engedni???? Szülésznő végig azt mondta, hogy rajtam segít így.

2 napig vajúdtam.

2011. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ha nem az érdekünket szolgálja biztos nem fogom engedni.
2011. febr. 18. 18:34
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát, szerintem sem lehet semmit tenni, tűrni kell, és kész. Én szülés alatt végig azt csináltam, amit az orvos, illetve a szülésznő mondott. A vizsgálatok nagyon szarok voltak, mindig fájás közben történtek, de én végig megéreztem. Egyszer lett nagyon elegem, de akkor sem szóltam egy szót sem, csak a férjemnek, a dokim és a két szülésznő egymás után megvizsgáltak. Így utólag visszagondolva biztosan nem tudták, hogy pont előttük már vizsgáltak, ha a mostani szülésemnél ilyenre készülne valaki, azért jelezni fogom, hogy az előbb nézték a méhszájat. De egyébként a vizsgálatokat és minden egyebet tudomásul vettem és tűrtem, mert tudtam, hogy minden a Baba és az én érdekemben történik.
2011. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, én is azt írtam, mint a többiek, mégis le lettem pontozva.


Talán mert nem voltam mézesmázos képmutató?


Igen, tűrni kell, és igen egy életre hozzá leszel kötve a gyerekedhez, nem lehet csak úgy lelépni, hogy meguntad stb. Igenis előre kellett volna gondolkodni ha ennyire nem bírod a fájdalmat...nem pedig nyávogni és mártíromkodni.


Én speciel abszolút natúr szültem semmilyen fájdalomcsillapítást semmit nem kaptam és úgy is varrtak össze 3! rétegben. Még egy jajszót sem hallattam. S amit írtam a lekötözött anyukáról az is igaz.


Minek pátyolgatni a lelkét? Magából csinál hülyét, ha ennyire nyervákolós megnézheti magát.

2011. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, akkor azér vagy ilyen nagy vagány,mert te egy "jajszót se hallattál", fú de komoly. Fájdalomcsillapítás felénk sincs, nyugi. Egyébként a vizsgálatot a vajúdás alatt én is rettenetesen utáltam, sokkal rosszabbul esett, mint maga a szülési fájdalom. Persze visszafogja magát az ember, de legszívesebben fejbe rúgtam volna a dokit, megmondom őszintén.
2011. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nálunk sincs fájdalomcsillapítás, és én sem kiabáltam, jajgattam, de én ezt nem érdemként fogtam fel, egyszerűen így több energiám maradt elviselni valahogy a fájdalmat, na meg nem utolsósorban nyomni... Ja, és nem akarom a kérdezőt védeni, de ő sem azt mondta, hogy semmiképpen sem fogja engedni. Ha megkérdezed, mit miért csinálnak, nem fogják leszedni a fejedet.
2011. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!