Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet elfojtani a...

Hogyan lehet elfojtani a második baba utáni vágyat?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű 16 hónapos kislányunk. Én nagyon szeretnék még egy babát, kb. egy hónapja csak ez jár a fejemben. Én 36 vagyok, a férjem 46. Neki van már két tizenéves lánya is. Azt mondja, szíve szerint jöhetne, de az esze szerint nem szabad bevállalnunk még egy gyereket, mert azt fel is kell nevelni. És mire diplomát tud adni a kezébe, vénember lesz - ha egyáltalán megéri... Öregnek érzi magát hozzá. Mit tennétek? Mennyire erőltessem szerintetek a dolgot?
2012. jan. 10. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, de ha nem tudod elnyomni a vágyat, akkor lesz még egy... Ez a három év különbség nem oszt, nem szoroz. Így se fiatal apuka...
2012. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az Ő szíve is ezt diktálja, és egyébként meg tudnátok adni azt a 2.-nak is, amit az első közös gyermeknek, akkor a korotok nem lehet akadály! Sokan vállalnak manapság későn gyereket különböző okokból (karrier, későn megtalált társ, pénzügyi gondok, meddősségi problémák..), szóval ha a lelketek mélyén mindketten vágytok rá, miért ne, hajrá, és sok boldogságot!:)
2012. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!