Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én már nem értem ezt a hőmérős...

Én már nem értem ezt a hőmérős dolgot?

Figyelt kérdés

Nem vezetek görbét!

Pár hónappal ezelőtt NAPKÖZBEN(értsd:ágyból kikelés után fél-egy órával) mértem a hőm mert azt hittem babás vagyok!Akkor 37,2re is felment és mikor megjött szépen leesett 36,7-re!

Most viszont stagnál a hőm!

36,7nél nagyobbat ha fejen állok se produkál,szinte mindegy mikor mérem!(akkor mérem ha lefekszem,leülök huzamosabb időre)

4-5 napom van mensiig!


2012. jan. 8. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah,és az alaphőm 36,3-4-5!
2012. jan. 8. 16:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ennek így nincs sok értelme nincs. A hőmérőzésnek pont az a lényege,hogy rendesen kell csinálni, csak akkor ad használható infót.
2012. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,múltkor se "rendesen" csináltam és mégis mutatta hogy megjött!mindegy azért kössz!
2012. jan. 8. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Várd ki a 4-5 napot, ilyenkor fent van a hő, ha megjön úgyis leesik, ha meg nem, és fent marad, akkor meg terhesség gyanúja áll fenn, ilyen egyszerű:)
2012. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik nem jól méred.


Ha már elkezded minden nap kell mérned, hogy rendesen értékelhető képet kapj saját magadról.

Mindig ugyanabban az időben, reggel ébredés után azonnal kell mérned, és úgy hogy nem kelsz fel még az ágyból, nem csináltál semmit.

Ébredés, hőmérőzés, felkelés.


Ezt a nőgyógyászom mondta, hogy ha már valaki csinálja, az csakis így csinálja. Mert így van értelme.

2012. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!