Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kis tesóra vágyó anyukák,...

Kis tesóra vágyó anyukák, beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Jó lenne kapcsolatban lenni olyanokkal,akik szintén kis testvért szeretnének!

2 gyermekem van és 4hónapja "dolgozunk" a kis tesón!


2012. jan. 6. 08:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hós a fiacskám és mi is nagyon szeretnénk kistestvért. 1 éve próbálkozunk sikerült is 3szor de sajnos valami oknál fogva nem maradnak meg.
2012. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Huú,nagyon sajnálom:(

Az orvosod mit mond,kivizsgáláson voltál?Nem alacsony esetleg a progeszteron szinted?

Ahogy olvasom itt most majdnem mindenki a kisebb korkülönbségre törekszik.Nálunk 4év van a 2 között.Nagyon sok előnye van(szobatisztaság,túl voltunk a beszoktatáson,önállóság) de azért hátránya is van.A nagy nagyon várja,hogy már együtt tudjanak játszani.Mostanra azért már egyre több mindenben megvalósul ez.

Most örülnénk ha max 3év lenne a gyerekek között.

2012. jan. 6. 11:05
 13/32 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom. Fiam 4,5 éves 2009 január óta nem védekezünk. Élesben 2010. szeptemberétől kezdtünk bele a kistesó projektbe. Sajnos még ezidáig nem sikerült. A fiam egy véletlen baleset műve volt. Ezért sem értem, hogy a kistesó miért nem sikerült. Mondjuk azóta volt a férjem kivizsgáláson, nem lettek jók az eredményeik (lassúak a kisfickók) engem emiatt sajnos még nem vizsgáltak ki. Jövőhéten megyek megint dokihoz, hogy mostmár csináljon valamit. :(
2012. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekunk mar van egy 2 es fel eves kisfiunk es ez ez az elso probalkozos honapunk.

Tudom ezert sokan "megvetnek" de mi most lanyt szeretnenk.

Kinai fogantatasi naptar szerint ebbe a honapba lanynak kell lennie es a ciklus.hu szerinti lanyos napokon voltunk egyutt. Tudom egyik se biztos de a kinai a fiunknal is bejott ( O egyebkent veletlen baba)

Persze ha fiu lesz a teso az se baj :)))

2012. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti:ha a férjednél van ilyen gond,azon tudnak segíteni,nem?Remélem minden ok lesz nálad.Én is voltam kivizsgáláson és minden ok,egy kicsit megnyugodtam tőle.

Kedves utolsó!

Drukkolok a lánynak,ha azt szeretnél.

Én most már úgy vagyok minden csak jöjjön egy egészséges babó!!Amúgy nekem visszamenőleg ez a horoszkóp nem jött be,mind2szer ellentétes nemű gyerekem lett!

2012. jan. 6. 19:31
 16/32 anonim ***** válasza:

10:53

Voltam kivizsgáláson a vérvételen minden jó volt. Cukor terheléstől elkezdve a véralvadásig mindent megnéztek.

Már úgy vagyok vele, hogy jön ha jönni akar.

2012. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Kívánom,hogy sikerüljön neked!Biztosan nagyon lehetett feldolgozni,hogy elmentek a babák:(
2012. jan. 6. 19:56
 18/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

En vagyok aki lanyt akar.

Tudom,hogy a kinai 50-50%,hogy bejon es a legfontosabb nekem-nekunk is az,hogy egezseges legyen de nem tudjuk,hogy lesz-e tobb baba (szeretnenk de barmi kozbe johet) es igy legalabb lenne fiunk is lanyunk is.

De egyaltalan nem baj ha fiu lesz mert abban mar van tapasztalatom raadasul fiu nevunk mar van mig a lany neveken meg mindig vitatkozunk :)

2012. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Megértelek én is filóztam anno,hogy milyen neműt szeretnék (és nálunk is gond volt a lány nevekkel) és akkor néztem meg a kínai naptárt.Akkor láttam,hogy mind2 gyermeknél mást jósolt.Ettől függetlenül kívánom,hogy neked beváljon.2 barátnőmnek úgy sikerült a kislány,hogy ovu előtti 2-3napban voltak egyik,aznap már nem.

2012. jan. 7. 08:33
 20/32 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is csatlakozok! Mi is kistesóra várunk már 18 hónapja de nem sikerül. A lányom nemsokára betölti a 6-ot és már nagyon szeretne tesót ő is. A kivizsgálásokat már elkezdtük ideáig tökéletesek az eredményeink most következik a hsg vizsgálat amitől nagyon félek! Úgyhogy már 2 hónapja tologatom az időpontot.De lehet ebben a hónapban már rászánom magam. Nem is gondoltam hogy ilyen nehezen esek teherbe másodjára majd.Mindenkinek kitartás ebben az évben kell hogy sikerüljön!!
2012. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!