Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kis tesóra vágyó anyukák,...

Kis tesóra vágyó anyukák, beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Jó lenne kapcsolatban lenni olyanokkal,akik szintén kis testvért szeretnének!

2 gyermekem van és 4hónapja "dolgozunk" a kis tesón!


2012. jan. 6. 08:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 3 éves fiam van, mi már 9 hónapja dolgozunk az ügyön. Sajnos a fiam is 7 hónap alatt jött össze, úgyhogy nem vagyok meglepődve. 10-én kellene megjönnie, de mivel már egy hete fájdogál a hasam, szerintem ezt a hónapot megint buktuk. Amúgy elviekben teljesen egészségesek vagyunk mind a ketten, a 20-as éveink közepén járunk, de ez a baba nem nagyon akar jönni.
2012. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Mi majd pár év múlva szeretnénk,van két kislányunk!:-)

Neked milyen neműek a gyerekek,milyen idősek?

2012. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy nem hőmérőzünk vagy ovulációs tesztezünk, inkább a kivárásra játszunk. Nem akarok teljesen belebolondulni a dologba, az első gyereknél nagyon sokat szenvedtem, amikor hónapról-hónapra szembesültem a negatív tesztekkel.
2012. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Szia:)

Én 29éves vagyok.A nagy lány 5éves a fiam 15hónapos.Elsőre összejöttek,így most nekem duplán kudarc volt ez a sikertelenség.Voltam kivizsgálásokon,mert azt hittem valami baj van,de nem találtak semmit.(hozzáteszem mióta szültem nem védekeztünk ezért így számolva már 16hónapja nem estem teherbe...)

Bízom ebben az évben!

Ha nektek az első is lassabban jött akkor biztosan most is csak idő kell!!

2012. jan. 6. 08:36
 5/32 anonim ***** válasza:

Mi is tesóra várunk. Tavaly volt egy missed ab-om, lassan egy éve nem sikerül az újabb baba.

Neked mennyi idősek a gyerekeid?

2012. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

2 hónapig vettem ovu tesztet,de aztán elegem lett.Most csak simán 2-3naponta együtt vagyunk.

Sajnálom,hogy elment a babád:(

5éves és 15hósak.

2kislányos anyuka,mennyi idősek a lányok?

2012. jan. 6. 08:39
 7/32 anonim ***** válasza:

F 3.5 éves,H pedig nemsokára kettő lesz!

A kistesót kb.4 év múlva tervezzük!

Majd összejön nektek is kedves kérdező,lehet,hogy

még a pszihéd nem állt rá teljesen!

2012. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Hello:) nekem van egy 10 éves fiam.Már nagyon szeretnék tesokát de a fiam is 5 évére lett.
2012. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szeretnék én is kis tesód kisfiam mellé, de nálunk ez még nem-igen jöhet szóba. Pedig már 26hós :S. A férjemmel tegnap beszéltünk róla, ő még nem szeretne, elvileg azért,hogy ne legyen számomra fárasztó 2 gyerekkel egyszerre! Igen némi valóságalapja annyiban van, hogy az én drága kisfiam nagyon -nagyon eleven!:) De hát, én úgy voltam vele,hogy együtt legalább felnőnek,mint anno én és nővérem. Ő nem nagyon tudja átérezni ezt, mert a nagyobbik fiú testvére és közötte 12év van!! és én ezt nem szeretném hogy nálunk is így legyen. Tehát, nem tudok addig mit csinálni, várnom kell pedig nem akarok.
2012. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

szioka testvért szeretnénk mi is

lányom 16 hós

2012. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!