Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok hogy kinek...

Kíváncsi vagyok hogy kinek fogant meg úgy gyermeke hogy nem tervezte! Meséljetek, hány évesen és mi miatt történt ilyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19-évesen lettem terhes féléve voltunk már együtt, tudtam hogy ő az igazi, és fordítva. Tervezett volt, esküvő+nagy lagzi meg volt, majdnem 20 voltam mikor szültem:) De egyáltalán nem bántam meg. Most 26hós, én már nagyon szeretnék mellé kis tesót neki csak még most,egyébként egyből összejött!:)
2012. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs előző voltam kimaradt: még nem most! mivel a férjem később szeretne, felőlem már jöhetne is!!
2012. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én "halmozottan hátrányos" vagyok :)


7 év együttlét után, 8. évben esküvő, nászúton már nem védekeztünk, rá egy hónapra teherbe estem az első babánkkal. Ekkor 28 éves voltam. A szülés után spirált rakattam fel, mert bár két-három év korkülönbséget szerettünk volna, nálunk más védekezési mód nem igazán jöhet szóba (tabletta: alkalmatlan vagyok rá, gumi: allergiás vagyok rá, helyi kúp/krém és társaiban nem bízom). Szóval a spirál már fent volt, én aktívan szoptattam az akkor 10,5 hónapos babánkat. Hébe-hóba menstruáltam, amikor egyik napról a másikra a gyerek leválasztotta magát, én hisztis és fáradt. Anyukám: nem vagy te terhes? Másnap pozitív teszt. Rohanás a nőgyógyászhoz, nagyon korai terhesség volt, nem látta még a babát, két hét pokol (hol tapadt meg a baba a spirálhoz képest?). Két hét után minden gond nélkül leszedték a spirálomat, majd megszületett a második babánk, 18 hónap van a gyerekeim között.

Mindig is 3 babát szerettünk volna, de a harmadikat egy kicsit később, így Nuvaringet használtam. Az első előtt is használtam már, de most tök frigid lettem tőle, így abbahagytuk. Közben kiderült, hogy ha vissza akarok menni dolgozni, akkor ki fognak rúgni. Így megbeszéltük a férjemmel, hogy úgy kéne a 3. gyerek, hogy a 2. gyerek 3 éves kora előtt egy picivel essek teherbe, vagyis a 2. és a 3. gyerek között bő 3,5 év legyen. Addig pedig megszakítást ötvözzük a naptár módszerrel. Csak ezt elfelejtettük közölni a petesejtjeimnek és a spermáknak :) Most 27 hetes terhes vagyok, amikor a pici megszületik a "nagyok" 4 és 2,5 évesek lesznek, én 33, a férjem 35.


Többet nem szeretnénk, valószínűleg elköttettem magam, de még nem igazán szántam rá magam a döntésre. Na, meg az sem 100%... :)

2012. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Tök érdekes történetek vannak:O. És persze mindenkinek gratulálok!:)
2012. jan. 6. 15:14
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

19 es fel eves voltam mikor osszehazasodtunk a parommal aki 8 evvel idosebb nalam. Az eskuvo utan 2 het mulva kulfoldre koltoztunk. Mi elotte mar megszakitassal vedekeztunk de most kitalaltuk,hogy a naptarmodszerrel egyutt fogjuk kombinalni. Egyszer jol elszamoltuk az egeszet,terhes is lettem:) 20 eves multam mikor szultem.

Most 23 eves vagyok es a tesot tervezzuk.

1 percig sem bantuk meg,hogy a fiunk osszejott :))))

2012. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16 évesen amikor elvesztettem a szüzességemet terhes lettem :( nem védekeztünk,gyerekek voltunk,nem tartottuk meg,rá 10 évre megszületett a fiam,ugyan attól az embertől ,és még mindig ő a párom.
2013. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!