Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok hogy kinek...

Kíváncsi vagyok hogy kinek fogant meg úgy gyermeke hogy nem tervezte! Meséljetek, hány évesen és mi miatt történt ilyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

23 évesek vtunk,és egy alkalommal nem védekeztünk.:)

Nem egy pár hónapos kapcsolatban fordult ez elő,így egyértelműen nagyon örültünk az első döbbenet után:)

2012. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Második gyermekem született így! A gondolataimban és a szívemben már szerettem volna, de apával még nem beszéltük meg, nem volt meg az elhatározás hozzá. De ő úgy döntött, hogy jön..nagyon nagy örömünkre a fiunk után egy kislány! :) Nem voltunk óvatosak, csak megszakítással védekeztünk. Nagyon meglepődtünk akkor, amikor rájöttem, hogy mi a helyzet! :))
2012. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33 évesen, missed ab műtét után voltam, lelkileg teljesen magam alatt. Az orvos 6 hónap várakozást javasol, mi 4 hónap után nem védekeztünk, mert azt gondoltam, hogy úgysem leszek egyből terhes, de ha mégis, akkor tiszta szívvel fogjuk várni. Terhes lettem.
2012. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
23 évesek voltunk mindketten, 1,5 éve voltunk együtt, komoly kapcsolat volt, együtt képzeltük el a jövőnket, de a gyerkőcöt csak későbbre terveztük. Viszont abbahagytam a tablettát, mert már nagyon elnyomott, szinte semmi libidóm nem volt miatta. Utána megszakítással, ill. gumival védekeztünk. De már a 2. ilyen hónapban megtörtént a "baleset". A párommal annyira belefeledkeztünk a dolgokba, hogy elfelejtette kivenni. Néztem a naptárat, hát pont középidő. Másnap reggel már úgy ébredtem, hogy szúrt az oldalam, úgyhogy akkor volt az ovulációm. Szóba került az esemény utáni tabletta, de végül úgy döntöttünk, hogyha jön a baba, akkor szeretettel várjuk. Jött is. :)
2012. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23 évesen, nem védekeztünk...nagyon örültünk a hírnek! Sajnos 6-8hetesen elment szegény. 3hónapra rá megtervezve sikerült teherbe esnem. 15hkm vagyok. Nagyon várjuk apával a picinket, és boldogok vagyunk, hogy egyből összejött :))
2012. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont félidőben voltunk. Kipróbáltuk a hüvelykúpot.

Hát nem jött be. :)

9 hónapos elmúlt a kislányunk.

2012. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mindketten 23 évesek voltunk tabletta mellett jött össze. Az esküvő már ki volt tűzve amúgy is ezt előre hoztuk úgyhogy télen volt rendes nagy lagzink. Azóta már megvan a második baba is akit már terveztünk, és 14-én ünnepeljük a 6. házassági évfordulónkat. Életem legjobb véletlenje volt a nagyfiam azóta is minden rendben nálunk:)
2012. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Már vagy 6 év sikertelen próbálkozás után voltunk, amikor besokalltam. Elkezdtem minden egyébre koncentrálni, úgymint munka, tudományos publikációk, új képzés. Aztán kezdett késni a menzeszem. Férjem szerint hisztis sem voltam, mint máskor, előtte. Második nap késéskor teszteltem +-t.

35 éves voltam/vagyok, 24 hkm

2012. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19 évesen lettem terhes. 2 éves együtt voltunk. Természeetesen nem terveztünk még babát, de egyértelmű volt hogy megtartjuk. Azóta van még egy kisfiunk.
2012. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 évesen lettem terhes a kisfiammal.

Apával 10 hónapja voltunk együtt.

Abba kellett hagynom a gyógyszert mert össze vissza jött meg.Egyszer nem védekeztünk és össze is jött:-)

Úgy döntöttünk megtartjuk.

Már 2 és fél éves.

Most pedig 19 hetes kismama vagyok újra.

Ő tervezett baba :-)

És mi mindent megtettünk hogy kislány legyen...

Jövő héten kedden megyek ultrahangra remélem kiderül hogy sikerült e.

2012. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!