Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet tulelni, ha valakin...

Hogy lehet tulelni, ha valakinek soha nem lehet gyereke? Van az eletnek egyaltalan ertelme?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy! majdnem ongyilkos lettem.
2012. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hosszu ideig tartott míg feldolgoztam de jott egy fordulat vagyis orvosi csoda és lett gyermekem:)már 10 éves:)
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
AZ ELSO VALASZADOTOL KERDEZEM,MIKOR TUDTAD MEG ES AZOTA HOGY VAGY?EN NEM AKAROK IGY ELNI.
2012. jan. 5. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
És ez biztos, hogy soha nem lehet saját babád? Mi a diagnózis? Meddőségibe voltatok már?
2012. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rokonom 10 évet várt babára, de sajnos nem sikerült nekik, aztán örökbefogadás, ami szintén kb 2 év volt mire kaphattak egy babát, de őt is csak ismerős segítségével. Amíg nem akartál gyereket addig is volt értelme az életnek, nem? Én is babára várok, igaz még csak 5 hónapja, igyekszem nem elkeseredni, mert annak sincs értelme, hogy emésszem magam.

Kitartást kívánok neked is. Mióta próbálkoztok?

2012. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Más válaszok születnek a kérdésre 20-, 30-, 40 évesen.

Ha kiderül az ok és ha van egy segítő társ "talán" könnyebben feldolgozható, de évekbe telik. Érdemes hasonszőrűekkel beszélgetni erről.

Az örökbefogadás egy másik járható út, illetve ha nem organikus az ok, akkor talán, amikor már az ember elfogadja az elfogadhatatlant, a teljes lemondás időszakában, jöhetnek még csodák. És jönnek is.

2012. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
aaaa..it nincs csoda,40 eves vagyok,szervi ok miatt nem lehet,a parom is elhagyott.
2012. jan. 5. 15:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet gyereked hogyne lehetne. Maximum nem saját de aki igazán nagyon vágyik gyerekre, az az örökbefogadottat is fogja nagyon szeretni. Én még a saját kettőm mellé is szeretnék örökbe fogadni, egyáltalán nem gondolom, hogy nem tudnám szeretni.
2012. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a lombikon is túl vagy, akkor az örökbefogadás marad és/vagy egy olyan társ keresése, ahol az apuka neveli a gyermekét, gyermekeit. Van ilyen az ismeretségi körömben, ahol sajnos az édesanya fiatalon mellrákban halt meg, amikor 4 éves volt a kislánya. Az édesapa- egy hosszú, nehéz időszak után- azóta anyukát, társat talált, és ma már boldogan élnek. Közös gyermek nélkül.
2012. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon nehéz, de valahogy túl kell élni.Sajátod nem lehet, de lehet gyermeked akit sajátodként szerethetsz.Nekünk kb 10 éve derült ki.Most két csodálatos gyermek szülei vagyunk.Örökbefogadtuk őket.Igaz sokat kellett várni, de megérte.Pár napos korukban hoztuk haza őket.Igazi család lehettünk mi is.Hidd el van remény.

Nézz szét a www.golyahiregyesulet.hu honlapján.Sok fénykép és történet van, hogy ki hogyan talált a boldogságára.Hátha sikerül egy kis erőt meríteni belőle.

Sok erőt és kitartást kívánok!

2012. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!