Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closti csak akkor használ,...

A closti csak akkor használ, ha az embernek van ugyan peteérése, de nem rendszeresen, vagy akkor is, ha valakinek hosszabb ideje egyáltalán nincs peteérése (pl. fogamzásgátló elhagyása miatt, vagy egyéb hormonális okból)?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem a pco-s miatt nem volt egyáltalánkét évig és a closty a második hónapban megoldotta.

Sajnos nem mindenkinek használ, ez függ a hormonális probléma mértékétől is, de a válasz igen akkor is tud segíteni, ha egyáltalán nincs pé.

2008. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem sem volt egyáltalán,az első adag után már lett is szép tüszőm!igaz hogy nem lettem terhes,nagy bánatomra,de legalább volt érett tüsző!
2008. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató híreket!!!
2008. júl. 23. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!