Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jött be a...

Mennyi idő után jött be a palástfű tea? Valakinek bejött egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kétségeim vannak nem tudom merjem-e inni?Árthatok-e esteleg valamit vele a babámnak?

A nemvártig napi 2 csésze, ez a recept?


2010. jún. 24. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, pedig kb fél évig ittam. Itt sok olyat olvastam, akinek inkább bekevert, sztem az lehet, hogy akinek nincs szüksége rá, annak nem is biztos, hogy jót tesz.
2010. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejött.4hónapos a babám.Cickafarkot ittam péig,utána palástfüvet.2hónap alatt pozitiv teszt.Mondjuk én csak 1 csészével ittam reggel éhgyomorra.
2010. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bejott, a malnalevellel ittam mert annak jobb ize van mint a cickafarknak. Az elso honapban babas lettem 5 honapos probalkozas utan.

9+1h km

2010. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!És kedves első neked is sok sikert!

Remélem nekem is bejön és nem bekavar.

2010. jún. 25. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a cickafarkot málnalevéllel is lehet inni.Még nagyon jó mindezek mellett az E vitamin kúra.
2010. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!