Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a terhességre a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Férjemmel elhatároztuk, hogy szeretnénk második babát, az első két éves. December 17-én jött meg utoljára, és dec. 28-án, 30-án, valamint január elsején voltunk együtt. Lesz ebből baba? Tegnap meg ma eléggé fájt a hasam, dec. 27-én pedig feltehetően a jobb petefészkem tájéka.

Írjatok légyszi!


2012. jan. 4. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2012. júl. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2012. júl. 28. 08:39
 13/16 anonim ***** válasza:

8. válaszoló vagyok.

GRATULÁLOK!!! :D

Anyukád tudja már? Mit szólt hozzá? Nekem sikerült december végén teherbe esnem, már 31 hetes kismama vagyok. Anyukám pedig alig várja, hogy megszülessen és vérig van sértve, mikor a pocimra rakja a kezét és a babám persze meg sem moccan. :)

2012. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is gratulálok! :)

Igen tudja már anyám, ki is tört az armageddon...

Megritkítottam vele a kapcsolatot azóta, mert bármikor találkoztunk vagy beszéltünk telefonon, mást sem hallottam, mint hogy vetessem el a babát. :(

Amúgy van egy nővérem, tehát anyámnak is két gyereke van...

2012. júl. 28. 21:31
 15/16 anonim ***** válasza:

:( Sajnàlom. Borzalmas érzés lehet, hogy anyukád így àll a kisbabádhoz! Gondolom, majd ha megszületik, biztos megolvasztja a szívét, talán majd idővel szégyellni is fogja magát, amikor a kis csillogó szempárba néz, hogy most ennyire elutasította.

A lényeg, hogy te és a párod örömmel várjátok! :) Boldog, egészséges terhességet kívánok! Anyukádnak meg hogy mielőbb magába szálljon és fogadja el a 2. kisunokát!

2012. júl. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem valami jó érzés az biztos, de tudod erre számítottam tőle, úgyhogy nem lepett meg...de attól még fáj...

Nem gondolom hogy szégyenérzete lenne valaha is, ő nem az a fajta ember.

A meglévő (egyetlen) unokáját nagyon szereti, ha elviszem hozzá a gyereket. Ő magától sosem látogat meg minket. Az évi két alkalom amire duzzogva esetleg eljön hozzánk az a szülinapja meg a karácsony. Egyik januárban, másik decemberben van. Bár az első szülinapjára el sem jött a kislányomnak. :(

Mindenesetre kíváncsi vagyok rá én is, hogyan fog viszonyulni a második picihez, pláne ha kisfiú lesz! Azt mondta anno, hogy ha én fiúnak születek, el sem hozott volna a kórházból. Jövő héten megtudom a baba nemét, én viszont örülnék egy fiúnak is, na meg anyámnak is jó kis fricska lenne! :)

Köszönöm a jó kívánságot, majd lehet beszámolok a történésekről, mert tuti lesznek. :)

2012. júl. 29. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!