Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a terhességre a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Férjemmel elhatároztuk, hogy szeretnénk második babát, az első két éves. December 17-én jött meg utoljára, és dec. 28-án, 30-án, valamint január elsején voltunk együtt. Lesz ebből baba? Tegnap meg ma eléggé fájt a hasam, dec. 27-én pedig feltehetően a jobb petefészkem tájéka.

Írjatok légyszi!


2012. jan. 4. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélyes! Drukkolok! Írj majd!
2012. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lesz-e, azt nem tudjuk megmondani, de jó esély van rá. Sok sikert!
2012. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Esélyetek van rá, reméljük össze is jön! :)
2012. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hú de jó lenne!

Az első kislányunk 3 év után jött össze, nem terveztük, de nem is védekeztünk.

A fájdalomról meg annyit, hogy én sokat szoktam fájni máskor is, mert van hogy két héttel mensi előtt görcsölök már, de ez másmilyen érzés most.

Egy tesztet csináltam tegnap, de az negatív lett. Szerintem lehet nagyon korán csináltam, de hát ha egyszer izgatott vagyok... :)

2012. jan. 4. 22:21
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja, és tök sokat járok pisilni. Ez az első gyerkőcnél is megvolt.
2012. jan. 4. 22:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A tünetere még nem lehet adni, elég korai. De jókor voltatok együtt, úgyhogy az esély megvan.
2012. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha pozitív lesz a teszt, úgy gondoltam nem mondom el senkinek a családban, míg nem látszik, mert már most hallom anyám hőbörgését: "minek neked még egy gyerek?! Bla-bla..."

27 évesen szültem az elsőt, mikor megtudta annak sem örült...

Kicsit aggasztó a dolog, mégis bár itt tartanék már...

Erre is írhattok valami bátorítót!

2012. jan. 4. 23:09
 8/16 anonim ***** válasza:

Hű, mintha én írtam volna! :) 3 éves múlt a fiam, kistesót szeretnénk. Dec. 17-én jött meg utoljára, 28-án, 30-án voltunk együtt (meg még előtte). Az ovom 29-ére rakta a Ciklus.hu, bár nekem a hasi görcsölgetésem 1-jén kezdődött, úgyhogy lehet, hogy lekéstük. Anyukám eléggé aggódik, hogy nem kéne még egy gyerek, mert ki fogunk borulni, mivel a fiam eléggé akaratos, nekünk meg egyre hamarabb szakad a cérna. :D Én is alig várom, hogy kiderüljön sikerült-e. Tegnap vettem ugyan tesztet, de még csak nem csináltam meg, mert korainak tartom, talán hétvégén... én 11-ére nem várom.


Az én anyum úgy van vele, hogy inkább nem mond semmit, úgyis tudom a véleményét, meg tudja, hogy nem az ő tanácsa szerint fogom csinálni, hanem megyek a magam feje után. Ha lesz még egy unoka, azt is ugyanúgy imádni fogja, mint a mostanit! Szerintem a te anyukád is csak aggódásból próbál lebeszélni, ha meglesz a kistesó, úgyis megenyhül! :)

2012. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a bátorítást! :)

Kedves 08:02-es! Sok sikert kívánok én is nektek! Az én anyám nem tudná ilyen kulturáltan megfogalmazni a véleményét... :( Az elsőnek sem örült, egyből azt kérdezte, hogy: "ú b.meg, és akkor most elveteted?" Ekkor voltam 27 éves, stabil kapcsolattal, jó fizetéssel, saját otthonnal... Persze imádja az egyetlen unokáját mióta megszületett. Én jan. 17-re nem várom. :) Az ovum a kalkulátor szerint jan. 4-én volt.

2012. jan. 5. 16:57
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves bárki aki elolvassa még a kérdésem valaha, jelzem, hogy nem jött össze a baba...akkor. DE MÁRCIUSBAN SAJÁT MAGÁTÓL BECSUSSZANT! :D Jelentem, 19 hetes múltam! :D
2012. júl. 27. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!