Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti melyiket szeditek/szedtétek...

Ti melyiket szeditek/szedtétek illetve melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elevit vagy Gravida??


Babát tervezünk és szeretnék elkezdeni vitamint szedni! Arra gondoltam, hogy vagy úgy csinálom, hogy veszek külön folsavat és külön magneb6-ot és ezeket szedem addig amig nem esem teherbe, aztán pozi teszt után gravidát vagy elevitet...

Vagy pedig már mostantól a "próbálkozások" alatt is a gravidát vagy elevitet szedem napi 1-et!


Szerintetek hogyan és melyik lenne jobb?

Ti melyiket választottátok és miért azt?


2012. jan. 4. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gravidát választottam én is
2012. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem
2012. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek, és semmi bajom tőle, nálam nem léptek fel mellékhatások! Nekem a nőgyógyász és a gyógyszerész is ezt ajánlotta, én ezért választottam ezt!
2012. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mődokim a Femibion ajánlotta. én azt szedem.
2012. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is Femibiont szedtem, az Elevittől hányingerem volt (pedig amúgy a terhesség alatt nem).
2012. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedek, az Elevittől szorulásom volt.
2012. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gravidát szedek napi 1-et. Azért, mert ez a magyar víz és táplálkozási viszonyokhoz lett kifejlesztve. (Jódértékek figyelembe vételével...)
2012. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sumergo ***** válasza:
Elevitet szedtem, mert a többit nem szedhettem, mert jód van bennük. Semmi gondom nem volt vele.
2012. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én Femibiont szedek, erről hallottam a legtöbb jót eddig. Van benne valami hatóanyag amitől jobban felszívódik a folsav.

Elevitet is szedtem egy darabig, de borzalmas bélgörcsöket és hasmenést okozott, szerintem túl sok vas van benne.

2012. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elevit-gravida hányinger@szorulás

most a femibiont szedem, de majd kell mellé vas meg kalcium is elvileg...

2012. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!